in

2020 UIL District 8-6A Results

 

 

Team Scores Boys
1 Conroe Woodlands College Park 299.5
2 Klein 212.0
3 Conroe The Woodlands 211.5
4 Klein Cain 188.0
5 Klein Collins 119.0
6 Conroe 113.0
7 Conroe Oak Ridge 99.0
8 Bryan 85.5
9 Klein Oak 23.5
10 Klein Forest 7.0

 

Team Scores girls
1 Conroe Oak Ridge 148.0
2 Klein Collins 143.0
3 Conroe Woodlands College Park 129.0
4 Klein Cain 113.0
5 Conroe 96.0
6 Bryan 79.0
7 Klein Oak 36.0
8 Klein Forest 23.0
9 Klein 13.0
10 Conroe The Woodlands 5.0

 

 

106

Guaranteed Places

  • 1st Place – Anthony Marino of Conroe Woodlands College Park
  • 2nd Place – Marc Cortes of Klein Cain
  • 3rd Place – Zebulan Sanders of Conroe Oak Ridge
  • 4th Place – Greg Mills of Conroe The Woodlands
  • 5th Place – Austin Perry of Klein Collins
  • 6th Place – Dylan Newman of Conroe

1st Place Match

  • Anthony Marino (Conroe Woodlands College Park) 32-13, Fr. over Marc Cortes (Klein Cain) 40-6, Jr. (MD 15-5)

3rd Place Match

  • Zebulan Sanders (Conroe Oak Ridge) 27-8, Jr. over Greg Mills (Conroe The Woodlands) 18-9, Fr. (Dec 11-4)

4th Place Match

  • Greg Mills (Conroe The Woodlands) 18-9, Fr. over Austin Perry (Klein Collins) 7-5, Sr. (NC)

5th Place Match

  • Austin Perry (Klein Collins) 7-5, Sr. over Dylan Newman (Conroe) 12-12, Jr. (Fall 1:03)

113

Guaranteed Places

  • 1st Place – Timothy McGuire of Klein
  • 2nd Place – Stephen Nguyen of Klein Cain
  • 3rd Place – Jason Pattillo of Conroe Woodlands College Park
  • 4th Place – Ivan Macedo of Klein Oak
  • 5th Place – David Rogers of Conroe The Woodlands
  • 6th Place – Nario Machuca of Klein Collins

1st Place Match

  • Timothy McGuire (Klein) 40-10, Fr. over Stephen Nguyen (Klein Cain) 39-2, Jr. (Dec 5-3)

3rd Place Match

  • Jason Pattillo (Conroe Woodlands College Park) 28-11, Fr. over Ivan Macedo (Klein Oak) 17-11, Jr. (Fall 4:16)

4th Place Match

  • Ivan Macedo (Klein Oak) 17-11, Jr. over David Rogers (Conroe The Woodlands) 21-12, Sr. (NC)

5th Place Match

  • David Rogers (Conroe The Woodlands) 21-12, Sr. over Nario Machuca (Klein Collins) 9-9, Jr. (Fall 2:58)

120

Guaranteed Places

  • 1st Place – Roman De La Cruz of Conroe Woodlands College Park
  • 2nd Place – Talim Hussain of Klein Cain
  • 3rd Place – Kaden Erman of Conroe The Woodlands
  • 4th Place – Isaiah Palacios of Klein
  • 5th Place – Yadi Gonzalez of Klein Collins
  • 6th Place – Joao Sousa of Conroe

1st Place Match

  • Roman De La Cruz (Conroe Woodlands College Park) 19-4, Jr. over Talim Hussain (Klein Cain) 40-12, So. (Fall 0:46)

3rd Place Match

  • Kaden Erman (Conroe The Woodlands) 28-15, So. over Isaiah Palacios (Klein) 18-17, So. (Fall 1:51)

4th Place Match

  • Isaiah Palacios (Klein) 18-17, So. over Yadi Gonzalez (Klein Collins) 16-18, Fr. (NC)

5th Place Match

  • Yadi Gonzalez (Klein Collins) 16-18, Fr. over Joao Sousa (Conroe) 19-11, Jr. (Inj. 0:08)

126

Guaranteed Places

  • 1st Place – Corey Camden of Conroe Woodlands College Park
  • 2nd Place – Luke Hempfling of Conroe The Woodlands
  • 3rd Place – Bryson Cole of Conroe
  • 4th Place – Phillip Pittman of Conroe Oak Ridge
  • 5th Place – Emmanuel Alvarado of Klein Cain
  • 6th Place – Nathan Mester of Klein

1st Place Match

  • Corey Camden (Conroe Woodlands College Park) 6-0, So. over Luke Hempfling (Conroe The Woodlands) 36-7, Jr. (Fall 3:11)

3rd Place Match

  • Bryson Cole (Conroe) 25-9, Jr. over Emmanuel Alvarado (Klein Cain) 8-11, Fr. (Fall 2:54)

4th Place Match

  • Phillip Pittman (Conroe Oak Ridge) 15-16, Jr. over Emmanuel Alvarado (Klein Cain) 8-11, Fr. (Fall 1:18)

5th Place Match

  • Phillip Pittman (Conroe Oak Ridge) 15-16, Jr. over Nathan Mester (Klein) 23-12, Jr. (For.)

132

Guaranteed Places

  • 1st Place – Jacob Smith of Conroe Woodlands College Park
  • 2nd Place – Michael Flores of Bryan
  • 3rd Place – Joe Huerta of Conroe The Woodlands
  • 4th Place – Jonathan Lane of Klein
  • 5th Place – Nicholas Iujam of Conroe Oak Ridge
  • 6th Place – Donovan Strader of Klein Cain

1st Place Match

  • Jacob Smith (Conroe Woodlands College Park) 32-7, So. over Michael Flores (Bryan) 37-13, Jr. (Fall 2:53)

3rd Place Match

  • Joe Huerta (Conroe The Woodlands) 29-11, Jr. over Jonathan Lane (Klein) 26-18, Jr. (Dec 4-2)

4th Place Match

  • Jonathan Lane (Klein) 26-18, Jr. over Nicholas Iujam (Conroe Oak Ridge) 10-8, Sr. (NC)

5th Place Match

  • Nicholas Iujam (Conroe Oak Ridge) 10-8, Sr. over Donovan Strader (Klein Cain) 3-7, Fr. (Fall 1:37)

138

Guaranteed Places

  • 1st Place – Joe Hendershot of Conroe Woodlands College Park
  • 2nd Place – Isaiah I of Klein Collins
  • 3rd Place – Carlos Guevara of Klein Cain
  • 4th Place – Alex Kelly of Conroe The Woodlands
  • 5th Place – Graeme Weaver of Bryan
  • 6th Place – Adam Lemus of Klein

1st Place Match

  • Joe Hendershot (Conroe Woodlands College Park) 33-13, Jr. over Isaiah I (Klein Collins) 19-10, Sr. (Fall 1:47)

3rd Place Match

  • Carlos Guevara (Klein Cain) 31-10, Sr. over Alex Kelly (Conroe The Woodlands) 17-13, Sr. (Dec 3-0)

4th Place Match

  • Alex Kelly (Conroe The Woodlands) 17-13, Sr. over Graeme Weaver (Bryan) 18-16, Jr. (Fall 1:27)

5th Place Match

  • Graeme Weaver (Bryan) 18-16, Jr. over Adam Lemus (Klein) 7-6, So. (Fall 3:00)

145

Guaranteed Places

  • 1st Place – Roberto Bautista of Klein
  • 2nd Place – Josh Thomas of Conroe Woodlands College Park
  • 3rd Place – Dario Jimenez of Klein Collins
  • 4th Place – Bruce Moreno Jr of Klein Cain
  • 5th Place – Hunter DuBois of Conroe The Woodlands
  • 6th Place – Valentin Campos of Conroe Oak Ridge

1st Place Match

  • Roberto Bautista (Klein) 46-9, So. over Josh Thomas (Conroe Woodlands College Park) 38-8, Sr. (Dec 3-2)

3rd Place Match

  • Dario Jimenez (Klein Collins) 34-14, So. over Bruce Moreno Jr (Klein Cain) 15-9, Jr. (Fall 1:33)

4th Place Match

  • Bruce Moreno Jr (Klein Cain) 15-9, Jr. over Hunter DuBois (Conroe The Woodlands) 6-4, Sr. (NC)

5th Place Match

  • Hunter DuBois (Conroe The Woodlands) 6-4, Sr. over Valentin Campos (Conroe Oak Ridge) 15-9, Sr. (Fall 1:21)

152

Guaranteed Places

  • 1st Place – Brandon Thomas of Conroe Woodlands College Park
  • 2nd Place – Samuel Chau of Klein Cain
  • 3rd Place – Nicholas Bayliss of Klein
  • 5th Place – Eric Synatschk of Klein Collins
  • 6th Place – Giovanni Martinez of Klein Forest
  • 6th Place – Abram Booth of Conroe Oak Ridge

1st Place Match

  • Brandon Thomas (Conroe Woodlands College Park) 42-6, Sr. over Samuel Chau (Klein Cain) 31-6, Sr. (Fall 3:17)

3rd Place Match

  • Nicholas Bayliss (Klein) 25-8, So. over Eric Synatschk (Klein Collins) 14-8, Fr. (Fall 1:49)

4th Place Match

  • This match has not been wrestled yet.

5th Place Match

  • This match has not been wrestled yet.

160

Guaranteed Places

  • 1st Place – Jonathan Wartz of Conroe Woodlands College Park
  • 2nd Place – Johnathon Ward of Klein
  • 3rd Place – Garrett Rorison of Conroe The Woodlands
  • 5th Place – Jayden Ellzey of Bryan
  • 6th Place – Parker Payne of Conroe Oak Ridge
  • 6th Place – Anthony Lobato of Conroe

1st Place Match

  • Jonathan Wartz (Conroe Woodlands College Park) 47-5, Jr. over Johnathon Ward (Klein) 30-16, Jr. (Fall 5:08)

3rd Place Match

  • Garrett Rorison (Conroe The Woodlands) 25-8, Sr. over Jayden Ellzey (Bryan) 31-18, Sr. (Fall 3:38)

4th Place Match

  • This match has not been wrestled yet.

5th Place Match

  • This match has not been wrestled yet.

170

Guaranteed Places

  • 1st Place – Paul Moore of Conroe The Woodlands
  • 2nd Place – Tanner Christensen of Conroe Woodlands College Park
  • 3rd Place – Alexander Cannon of Klein Cain
  • 4th Place – Joseph Pfromm of Bryan
  • 5th Place – Jaidyn Criswell of Klein
  • 6th Place – Zach Hyett of Conroe

1st Place Match

  • Paul Moore (Conroe The Woodlands) 12-2, Jr. over Tanner Christensen (Conroe Woodlands College Park) 32-20, Jr. (Fall 5:54)

3rd Place Match

  • Alexander Cannon (Klein Cain) 45-9, Sr. over Joseph Pfromm (Bryan) 41-10, Sr. (Fall 3:00)

4th Place Match

  • Joseph Pfromm (Bryan) 41-10, Sr. over Jaidyn Criswell (Klein) 31-15, So. (NC)

5th Place Match

  • Jaidyn Criswell (Klein) 31-15, So. over Zach Hyett (Conroe) 17-19, So. (Fall 4:19)

182

Guaranteed Places

  • 1st Place – Eli Sheeren of Klein
  • 2nd Place – Juan Grange of Conroe Woodlands College Park
  • 3rd Place – Chase Nelson of Conroe
  • 4th Place – Cassious Kirby of Klein Collins
  • 5th Place – James Fontenot of Conroe The Woodlands
  • 6th Place – Damien Hill of Klein Cain

1st Place Match

  • Eli Sheeren (Klein) 46-3, Jr. over Juan Grange (Conroe Woodlands College Park) 11-4, So. (Dec 6-2)

3rd Place Match

  • Chase Nelson (Conroe) 15-12, Sr. over Cassious Kirby (Klein Collins) 18-13, So. (Fall 2:57)

4th Place Match

  • Cassious Kirby (Klein Collins) 18-13, So. over James Fontenot (Conroe The Woodlands) 23-13, Jr. (NC)

5th Place Match

  • James Fontenot (Conroe The Woodlands) 23-13, Jr. over Damien Hill (Klein Cain) 28-15, Jr. (For.)

195

Guaranteed Places

  • 1st Place – Deandre Rucker of Klein Collins
  • 2nd Place – John Podowski of Conroe The Woodlands
  • 3rd Place – Micah Samaripas of Bryan
  • 4th Place – Ian Sears of Conroe Woodlands College Park
  • 5th Place – Geraldo Moya of Conroe
  • 6th Place – Robert Morris of Klein

1st Place Match

  • Deandre Rucker (Klein Collins) 28-1, Sr. over John Podowski (Conroe The Woodlands) 21-10, So. (Fall 1:29)

3rd Place Match

  • Micah Samaripas (Bryan) 39-9, Jr. over Ian Sears (Conroe Woodlands College Park) 32-13, Jr. (Dec 5-4)

4th Place Match

  • Ian Sears (Conroe Woodlands College Park) 32-13, Jr. over Geraldo Moya (Conroe) 7-4, Sr. (NC)

5th Place Match

  • Geraldo Moya (Conroe) 7-4, Sr. over Robert Morris (Klein) 21-8, So. (Dec 13-10)

220

Guaranteed Places

  • 1st Place – Xavier Diaz of Klein
  • 2nd Place – Thomas Dixon of Conroe The Woodlands
  • 3rd Place – Johrdan Howard of Klein Cain
  • 4th Place – Guy Lefort of Conroe Woodlands College Park
  • 5th Place – Dylan Jacomet of Conroe
  • 6th Place – Joshua King of Conroe Oak Ridge

1st Place Match

  • Xavier Diaz (Klein) 39-5, Sr. over Thomas Dixon (Conroe The Woodlands) 18-2, Sr. (Inj. 0:00)

3rd Place Match

  • Johrdan Howard (Klein Cain) 29-4, Jr. over Guy Lefort (Conroe Woodlands College Park) 31-12, Sr. (SV-1 2-1)

4th Place Match

  • Guy Lefort (Conroe Woodlands College Park) 31-12, Sr. over Dylan Jacomet (Conroe) 5-3, Sr. (NC)

5th Place Match

  • Dylan Jacomet (Conroe) 5-3, Sr. over Joshua King (Conroe Oak Ridge) 10-10, Sr. (Fall 4:03)

285

Guaranteed Places

  • 1st Place – Brennan McElroy of Conroe Oak Ridge
  • 2nd Place – Sean Robles of Conroe
  • 3rd Place – Travis Bell Jr of Klein Cain
  • 4th Place – Nicholas Vassilellis of Conroe The Woodlands
  • 5th Place – Evan Peropat of Klein
  • 6th Place – John Urbano of Bryan

1st Place Match

  • Brennan McElroy (Conroe Oak Ridge) 31-3, Sr. over Sean Robles (Conroe) 17-12, Jr. (Fall 2:48)

3rd Place Match

  • Travis Bell Jr (Klein Cain) 20-2, Sr. over Nicholas Vassilellis (Conroe The Woodlands) 25-8, Sr. (Fall 1:31)

4th Place Match

  • Nicholas Vassilellis (Conroe The Woodlands) 25-8, Sr. over Evan Peropat (Klein) 9-4, So. (NC)

5th Place Match

  • Evan Peropat (Klein) 9-4, So. over John Urbano (Bryan) 6-10, Fr. (Fall 2:09)

 

95

Guaranteed Places

  • 1st Place – Olivia Degeorgio of Conroe Woodlands College Park
  • 2nd Place – Moe Cruz of Klein Cain
  • 3rd Place – Kamya Williams of Conroe Oak Ridge
  • 4th Place – Rebekah Riggins of Conroe
  • 5th Place – Maggie Barnes of Conroe The Woodlands

1st Place Match

  • Olivia Degeorgio (Conroe Woodlands College Park) 28-1, So. over Moe Cruz (Klein Cain) 42-2, Sr. (SV-1 6-4)

3rd Place Match

  • Kamya Williams (Conroe Oak Ridge) 30-11, Fr. over Rebekah Riggins (Conroe) 7-10, So. (Fall 0:26)

4th Place Match

  • Rebekah Riggins (Conroe) 7-10, So. over Maggie Barnes (Conroe The Woodlands) 1-11, Fr. (NC)

5th Place Match

  • Maggie Barnes (Conroe The Woodlands) 1-11, Fr. over () , . (Bye)

102

Guaranteed Places

  • 1st Place – Ashley Morris of Klein Collins
  • 2nd Place – Alexia Sanchez of Klein Oak
  • 3rd Place – Jade Martinez of Klein Cain
  • 4th Place – Taylor Ledet of Conroe
  • 5th Place – Brianna Duncan of Conroe Woodlands College Park
  • 6th Place – Elisabeth Pratt of Conroe Oak Ridge

1st Place Match

  • Ashley Morris (Klein Collins) 35-9, Jr. over Alexia Sanchez (Klein Oak) 26-5, Jr. (Dec 6-2)

3rd Place Match

  • Jade Martinez (Klein Cain) 37-12, Jr. over Taylor Ledet (Conroe) 24-13, So. (Fall 0:54)

4th Place Match

  • Taylor Ledet (Conroe) 24-13, So. over Brianna Duncan (Conroe Woodlands College Park) 19-14, Fr. (NC)

5th Place Match

  • Brianna Duncan (Conroe Woodlands College Park) 19-14, Fr. over Elisabeth Pratt (Conroe Oak Ridge) 9-13, Fr. (Fall 4:39)

110

Guaranteed Places

  • 1st Place – Abby Chambers of Klein Collins
  • 2nd Place – Alaya Guajardo of Klein Cain
  • 3rd Place – Isabella Degeorgio of Conroe Woodlands College Park
  • 4th Place – Deborah Coreas of Klein Forest
  • 5th Place – Karen Fernandez of Conroe

1st Place Match

  • Abby Chambers (Klein Collins) 12-2, So. over Alaya Guajardo (Klein Cain) 39-9, Sr. (Dec 10-9)

3rd Place Match

  • Isabella Degeorgio (Conroe Woodlands College Park) 33-9, Jr. over Deborah Coreas (Klein Forest) 17-6, Jr. (Fall 2:06)

4th Place Match

  • Deborah Coreas (Klein Forest) 17-6, Jr. over Karen Fernandez (Conroe) 8-19, Jr. (NC)

5th Place Match

  • Karen Fernandez (Conroe) 8-19, Jr. over () , . (Bye)

119

Guaranteed Places

  • 1st Place – Jayden Bazemore of Conroe Woodlands College Park
  • 2nd Place – Jennifer Thomas of Bryan
  • 3rd Place – Neftali Villegas Contreras of Conroe Oak Ridge
  • 4th Place – Allison Davis of Klein Oak
  • 5th Place – Lilly Alderete of Klein
  • 6th Place – Victoria Tolbert of Klein Forest

1st Place Match

  • Jayden Bazemore (Conroe Woodlands College Park) 41-4, So. over Jennifer Thomas (Bryan) 29-5, Jr. (SV-1 9-7)

3rd Place Match

  • Neftali Villegas Contreras (Conroe Oak Ridge) 25-9, Sr. over Allison Davis (Klein Oak) 18-10, Jr. (Fall 2:16)

4th Place Match

  • Allison Davis (Klein Oak) 18-10, Jr. over Lilly Alderete (Klein) 29-15, So. (Fall 2:42)

5th Place Match

  • Lilly Alderete (Klein) 29-15, So. over Victoria Tolbert (Klein Forest) 12-10, Sr. (Fall 2:39)

128

Guaranteed Places

  • 1st Place – Alana Ramsey of Conroe Oak Ridge
  • 2nd Place – Gabby Ramos of Conroe Woodlands College Park
  • 3rd Place – Jocelyn Conner of Conroe
  • 4th Place – Green Skylar of Klein Forest
  • 5th Place – Eva Merryman of Klein Collins

1st Place Match

  • Alana Ramsey (Conroe Oak Ridge) 18-5, Sr. over Gabby Ramos (Conroe Woodlands College Park) 17-16, Jr. (Dec 3-0)

3rd Place Match

  • Jocelyn Conner (Conroe) 24-10, So. over Green Skylar (Klein Forest) 13-7, Sr. (Fall 2:39)

4th Place Match

  • Green Skylar (Klein Forest) 13-7, Sr. over Eva Merryman (Klein Collins) 14-9, So. (NC)

5th Place Match

  • Eva Merryman (Klein Collins) 14-9, So. over () , . (Bye)

138

Guaranteed Places

  • 1st Place – Abigail Denney of Conroe Oak Ridge
  • 2nd Place – Kayla Lanning of Klein Collins
  • 3rd Place – Desirae Campos of Bryan
  • 4th Place – Michal Buska of Conroe
  • 5th Place – Elena Gutierrez of Klein Cain
  • 6th Place – Layla McClintock of Conroe Woodlands College Park

1st Place Match

  • Abigail Denney (Conroe Oak Ridge) 31-8, Sr. over Kayla Lanning (Klein Collins) 25-14, Jr. (Dec 6-2)

3rd Place Match

  • Desirae Campos (Bryan) 31-12, Sr. over Michal Buska (Conroe) 24-11, Jr. (Fall 2:42)

4th Place Match

  • Michal Buska (Conroe) 24-11, Jr. over Elena Gutierrez (Klein Cain) 32-17, Fr. (NC)

5th Place Match

  • Elena Gutierrez (Klein Cain) 32-17, Fr. over Layla McClintock (Conroe Woodlands College Park) 7-16, So. (Fall 2:06)

148

Guaranteed Places

  • 1st Place – Bailey Pratt of Conroe Oak Ridge
  • 2nd Place – Karol Vargas of Bryan
  • 3rd Place – Savannah Rupert of Klein Collins
  • 4th Place – Nelly Silva Seguia of Conroe

1st Place Match

  • Bailey Pratt (Conroe Oak Ridge) 34-6, Sr. over Karol Vargas (Bryan) 11-15, Fr. (Dec 4-0)

3rd Place Match

  • Savannah Rupert (Klein Collins) 28-11, Jr. over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Nelly Silva Seguia (Conroe) 6-8, Jr. over () , . (NC)

5th Place Match

  • Nelly Silva Seguia (Conroe) 6-8, Jr. over () , . (Bye)

165

Guaranteed Places

  • 1st Place – Ana Gonzalez of Klein Collins
  • 2nd Place – Tess Cleary of Klein Cain
  • 3rd Place – Gabriela Ramirez of Bryan
  • 4th Place – Aspen Howe of Conroe Oak Ridge
  • 5th Place – Emily Perez of Conroe

1st Place Match

  • Ana Gonzalez (Klein Collins) 16-7, Fr. over Tess Cleary (Klein Cain) 33-6, Jr. (Fall 0:43)

3rd Place Match

  • Gabriela Ramirez (Bryan) 10-12, Sr. over Aspen Howe (Conroe Oak Ridge) 20-12, Sr. (Fall 1:44)

4th Place Match

  • Aspen Howe (Conroe Oak Ridge) 20-12, Sr. over Emily Perez (Conroe) 16-17, Jr. (NC)

5th Place Match

  • Emily Perez (Conroe) 16-17, Jr. over () , . (Bye)

185

Guaranteed Places

  • 1st Place – Brittyn Corbishley of Conroe Woodlands College Park
  • 2nd Place – Lessly Sandoval of Conroe
  • 3rd Place – Cynthia Flores of Klein Collins
  • 4th Place – Jada Tompkins of Conroe Oak Ridge

1st Place Match

  • Brittyn Corbishley (Conroe Woodlands College Park) 34-0, Jr. over Lessly Sandoval (Conroe) 26-4, Jr. (For.)

3rd Place Match

  • Cynthia Flores (Klein Collins) 19-11, Sr. over Jada Tompkins (Conroe Oak Ridge) 0-6, Fr. (Fall 2:20)

4th Place Match

  • Jada Tompkins (Conroe Oak Ridge) 0-6, Fr. over () , . (NC)

5th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

215

Guaranteed Places

  • 1st Place – Amber Latta of Conroe Oak Ridge
  • 2nd Place – Maria Ramirez of Klein Cain
  • 3rd Place – Emily Lozano of Klein Collins
  • 4th Place – Amarami Perez of Conroe
  • 5th Place – Madeline Welch of Conroe Woodlands College Park
  • 6th Place – Saifolau Tiamagiagi of Bryan

1st Place Match

  • Amber Latta (Conroe Oak Ridge) 28-3, Sr. over Maria Ramirez (Klein Cain) 39-10, Sr. (Fall 1:22)

3rd Place Match

  • Emily Lozano (Klein Collins) 30-15, Fr. over Amarami Perez (Conroe) 12-10, Jr. (Fall 1:21)

4th Place Match

  • Amarami Perez (Conroe) 12-10, Jr. over Madeline Welch (Conroe Woodlands College Park) 12-12, So. (NC)

5th Place Match

  • Madeline Welch (Conroe Woodlands College Park) 12-12, So. over Saifolau Tiamagiagi (Bryan) 3-9, So. (Dec 4-0)

What do you think?

Written by TexasWrestling