in

2020 UIL District 12-6A Results

 

Team Scores Boys
1 Houston Clear Lake 214.0
2 League City Clear Falls 201.0
3 Clute Brazoswood 183.5
4 Friendswood Clear Brook 176.5
5 League City Clear Creek 164.5
6 League City Clear Springs 113.5
7 Beaumont West Brook 67.0
8 Beaumont United 35.0

 

 

Team Scores girls
1 League City Clear Falls 142.0
2 League City Clear Creek 110.0
3 Friendswood Clear Brook 104.0
4 Houston Clear Lake 73.0
5 Clute Brazoswood 64.0
6 League City Clear Springs 52.0
7 Beaumont United 38.0
8 Beaumont West Brook 0.0

 

106

Guaranteed Places

  • 1st Place – Anthony Jennings of Houston Clear Lake
  • 2nd Place – Kennedy Pelico of League City Clear Creek
  • 3rd Place – Jacob Rodriguez of League City Clear Falls
  • 4th Place – Zain Nasim of Friendswood Clear Brook
  • 5th Place – Christian Kiss of Clute Brazoswood

1st Place Match

  • Anthony Jennings (Houston Clear Lake) 13-9, Fr. over Kennedy Pelico (League City Clear Creek) 15-12, So. (Dec 11-5)

3rd Place Match

  • Jacob Rodriguez (League City Clear Falls) 18-21, Jr. over Zain Nasim (Friendswood Clear Brook) 6-14, Jr. (Dec 4-3)

5th Place Match

  • Christian Kiss (Clute Brazoswood) 5-10, Fr. over () , . (Bye)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Zain Nasim (Friendswood Clear Brook) 6-14, Jr. over Christian Kiss (Clute Brazoswood) 5-10, Fr. (NC)

113

Guaranteed Places

  • 1st Place – Luc Nguyen of Clute Brazoswood
  • 2nd Place – Leonardo Vela Jr. of League City Clear Creek
  • 3rd Place – Trace Gutierrez of Friendswood Clear Brook
  • 4th Place – Quinton Peterson of League City Clear Falls
  • 5th Place – Adam Morris of Houston Clear Lake

1st Place Match

  • Luc Nguyen (Clute Brazoswood) 21-6, So. over Leonardo Vela Jr. (League City Clear Creek) 7-7, So. (TF-1.5 3:17 (18-2))

3rd Place Match

  • Trace Gutierrez (Friendswood Clear Brook) 11-10, Jr. over Quinton Peterson (League City Clear Falls) 12-10, Sr. (Dec 12-8)

5th Place Match

  • Adam Morris (Houston Clear Lake) 1-12, Jr. over () , . (Bye)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Quinton Peterson (League City Clear Falls) 12-10, Sr. over Adam Morris (Houston Clear Lake) 1-12, Jr. (Fall 1:25)

120

Guaranteed Places

  • 1st Place – CJ Cayard of Houston Clear Lake
  • 2nd Place – Joseph Keeler of League City Clear Falls
  • 3rd Place – Ty Smith of League City Clear Springs
  • 4th Place – Samuel Mcleod of Clute Brazoswood
  • 5th Place – Kadin Arp of Friendswood Clear Brook

1st Place Match

  • CJ Cayard (Houston Clear Lake) 14-8, So. over Joseph Keeler (League City Clear Falls) 14-21, So. (Fall 1:28)

3rd Place Match

  • Ty Smith (League City Clear Springs) 20-19, So. over Samuel Mcleod (Clute Brazoswood) 1-2, Fr. (Fall 0:31)

5th Place Match

  • Kadin Arp (Friendswood Clear Brook) 3-20, Fr. over () , . (Bye)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Samuel Mcleod (Clute Brazoswood) 1-2, Fr. over Kadin Arp (Friendswood Clear Brook) 3-20, Fr. (NC)

126

Guaranteed Places

  • 1st Place – Logan Long of Houston Clear Lake
  • 2nd Place – Dylan Plows of League City Clear Springs
  • 3rd Place – Dustin Beck of League City Clear Falls
  • 4th Place – forfeit forfeit of Clute Brazoswood

1st Place Match

  • Logan Long (Houston Clear Lake) 28-11, . over Dylan Plows (League City Clear Springs) 32-12, So. (Fall 5:25)

3rd Place Match

  • Dustin Beck (League City Clear Falls) 1-6, Fr. over forfeit forfeit (Clute Brazoswood) 8-12, So. (For.)

5th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • forfeit forfeit (Clute Brazoswood) 8-12, So. over () , . (NC)

132

Guaranteed Places

  • 1st Place – Matthew Russell of Friendswood Clear Brook
  • 2nd Place – Nathanael Reyna of Clute Brazoswood
  • 3rd Place – Tony Armstrong of Beaumont West Brook
  • 4th Place – Eric Tingle of League City Clear Springs
  • 5th Place – Ben Beaty of Houston Clear Lake
  • 6th Place – Alexander Vargas of League City Clear Falls

1st Place Match

  • Matthew Russell (Friendswood Clear Brook) 22-8, Sr. over Nathanael Reyna (Clute Brazoswood) 27-8, Sr. (Dec 4-2)

3rd Place Match

  • Tony Armstrong (Beaumont West Brook) 16-11, So. over Ben Beaty (Houston Clear Lake) 4-5, Fr. (Fall 0:44)

5th Place Match

  • Eric Tingle (League City Clear Springs) 17-23, Sr. over Alexander Vargas (League City Clear Falls) 11-25, Jr. (Dec 9-6)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Eric Tingle (League City Clear Springs) 17-23, Sr. over Ben Beaty (Houston Clear Lake) 4-5, Fr. (Fall 5:35)

138

Guaranteed Places

  • 1st Place – Ian Sandoz of Friendswood Clear Brook
  • 2nd Place – Edward Galvan of League City Clear Creek
  • 3rd Place – Kai Brown of League City Clear Falls
  • 4th Place – Jacob Manley of League City Clear Springs
  • 5th Place – Dylan Wiley of Clute Brazoswood
  • 6th Place – Timothy Carr of Beaumont West Brook
  • 7th Place – Sean Carpetner of Houston Clear Lake

1st Place Match

  • Ian Sandoz (Friendswood Clear Brook) 33-4, Sr. over Edward Galvan (League City Clear Creek) 13-6, Jr. (TF-1.5 5:17 (15-0))

3rd Place Match

  • Kai Brown (League City Clear Falls) 21-14, Sr. over Jacob Manley (League City Clear Springs) 17-11, Jr. (Dec 14-11)

5th Place Match

  • Dylan Wiley (Clute Brazoswood) 12-14, So. over Timothy Carr (Beaumont West Brook) 2-12, So. (Fall 4:55)

7th Place Match

  • Sean Carpetner (Houston Clear Lake) 0-12, Fr. over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Jacob Manley (League City Clear Springs) 17-11, Jr. over Dylan Wiley (Clute Brazoswood) 12-14, So. (NC)

145

Guaranteed Places

  • 1st Place – Jaxon Kennedy of League City Clear Creek
  • 2nd Place – Brennen Hong of League City Clear Falls
  • 3rd Place – Michael French of Friendswood Clear Brook
  • 4th Place – Paul Young of League City Clear Springs
  • 5th Place – Jake Basham of Clute Brazoswood
  • 6th Place – Kenute Guy Jr of Beaumont United
  • 8th Place – Thomas Muniz of Houston Clear Lake
  • 8th Place – Louis Allen of Beaumont West Brook

1st Place Match

  • Jaxon Kennedy (League City Clear Creek) 13-4, Jr. over Brennen Hong (League City Clear Falls) 19-9, Jr. (Dec 10-9)

3rd Place Match

  • Michael French (Friendswood Clear Brook) 14-13, So. over Paul Young (League City Clear Springs) 19-21, Jr. (Fall 2:32)

5th Place Match

  • Jake Basham (Clute Brazoswood) 10-12, Fr. over Kenute Guy Jr (Beaumont United) 1-6, Jr. (MD 14-5)

7th Place Match

  • This match has not been wrestled yet.

4th Place Match

  • Paul Young (League City Clear Springs) 19-21, Jr. over Jake Basham (Clute Brazoswood) 10-12, Fr. (NC)

152

Guaranteed Places

  • 1st Place – Caleb Mata of Houston Clear Lake
  • 2nd Place – Camden Castle of League City Clear Falls
  • 3rd Place – Angel Flores of Friendswood Clear Brook
  • 4th Place – Paul Fulton of League City Clear Creek
  • 5th Place – Angel Garza of Clute Brazoswood
  • 6th Place – Cayden Pullen of League City Clear Springs
  • 8th Place – Jorel Nobles of Beaumont West Brook
  • 8th Place – forfeit forfeit of Unattached

1st Place Match

  • Caleb Mata (Houston Clear Lake) 32-2, So. over Camden Castle (League City Clear Falls) 24-11, So. (Fall 1:40)

3rd Place Match

  • Angel Flores (Friendswood Clear Brook) 9-7, Sr. over Paul Fulton (League City Clear Creek) 23-13, Jr. (Fall 1:40)

5th Place Match

  • Angel Garza (Clute Brazoswood) 14-6, Fr. over Cayden Pullen (League City Clear Springs) 11-10, Jr. (Fall 5:04)

7th Place Match

  • This match has not been wrestled yet.

4th Place Match

  • Paul Fulton (League City Clear Creek) 23-13, Jr. over Angel Garza (Clute Brazoswood) 14-6, Fr. (NC)

160

Guaranteed Places

  • 1st Place – Shota Brown of League City Clear Falls
  • 2nd Place – Ashton Boyd of Houston Clear Lake
  • 3rd Place – Tobyn Sweazea of Clute Brazoswood
  • 4th Place – Anthony Williams of League City Clear Creek
  • 5th Place – Alex Johnson of Friendswood Clear Brook
  • 6th Place – Ivan Murillo of League City Clear Springs
  • 7th Place – forfeit forfeit of Unattached

1st Place Match

  • Shota Brown (League City Clear Falls) 35-9, So. over Ashton Boyd (Houston Clear Lake) 25-12, Jr. (MD 19-5)

3rd Place Match

  • Tobyn Sweazea (Clute Brazoswood) 16-7, So. over Anthony Williams (League City Clear Creek) 14-10, Jr. (Dec 14-10)

5th Place Match

  • Alex Johnson (Friendswood Clear Brook) 5-13, Sr. over Ivan Murillo (League City Clear Springs) 3-6, Fr. (Dec 5-4)

7th Place Match

  • forfeit forfeit () 1-5, Jr. over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Anthony Williams (League City Clear Creek) 14-10, Jr. over Alex Johnson (Friendswood Clear Brook) 5-13, Sr. (NC)

170

Guaranteed Places

  • 1st Place – Peyton Barrett of Beaumont West Brook
  • 2nd Place – Marc Gallardo of League City Clear Springs
  • 3rd Place – Joseph Bassani of League City Clear Falls
  • 4th Place – Caiden Roberts of Clute Brazoswood
  • 5th Place – Daniel Chen of Houston Clear Lake
  • 6th Place – Daniel Brown of Friendswood Clear Brook

1st Place Match

  • Peyton Barrett (Beaumont West Brook) 18-7, Sr. over Marc Gallardo (League City Clear Springs) 16-7, Jr. (Dec 10-9)

3rd Place Match

  • Joseph Bassani (League City Clear Falls) 10-17, Jr. over Caiden Roberts (Clute Brazoswood) 19-9, Sr. (Dec 5-2)

5th Place Match

  • Daniel Chen (Houston Clear Lake) 6-10, Sr. over Daniel Brown (Friendswood Clear Brook) 4-11, So. (Fall 4:57)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Caiden Roberts (Clute Brazoswood) 19-9, Sr. over Daniel Chen (Houston Clear Lake) 6-10, Sr. (NC)

182

Guaranteed Places

  • 1st Place – Zaire Ridley of Friendswood Clear Brook
  • 2nd Place – Ky`on Bass of League City Clear Springs
  • 3rd Place – Trey Chartier of Houston Clear Lake
  • 4th Place – Jashon Reed of Beaumont West Brook
  • 5th Place – Dakota Walker of Clute Brazoswood
  • 6th Place – forfeit forfeit of Unattached

1st Place Match

  • Zaire Ridley (Friendswood Clear Brook) 18-8, Sr. over Ky`on Bass (League City Clear Springs) 14-11, Sr. (Fall 3:24)

3rd Place Match

  • Trey Chartier (Houston Clear Lake) 13-15, So. over Jashon Reed (Beaumont West Brook) 4-4, So. (Fall 0:32)

5th Place Match

  • Dakota Walker (Clute Brazoswood) 1-2, So. over forfeit forfeit () 1-5, Sr. (For.)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Jashon Reed (Beaumont West Brook) 4-4, So. over Dakota Walker (Clute Brazoswood) 1-2, So. (NC)

195

Guaranteed Places

  • 1st Place – Max Herman of Houston Clear Lake
  • 2nd Place – Jacob Williamson of Friendswood Clear Brook
  • 3rd Place – Alexander Ontiveros of League City Clear Creek
  • 4th Place – Evan Paige of League City Clear Falls
  • 5th Place – Keaton Davenport of Clute Brazoswood
  • 6th Place – Caleb Rawls of Beaumont West Brook
  • 7th Place – Matthew Donkel of League City Clear Springs

1st Place Match

  • Max Herman (Houston Clear Lake) 20-7, Sr. over Jacob Williamson (Friendswood Clear Brook) 12-11, Jr. (Fall 0:17)

3rd Place Match

  • Alexander Ontiveros (League City Clear Creek) 13-7, Jr. over Evan Paige (League City Clear Falls) 3-2, Jr. (MD 17-5)

5th Place Match

  • Keaton Davenport (Clute Brazoswood) 6-8, Jr. over Caleb Rawls (Beaumont West Brook) 2-8, Jr. (Fall 1:49)

7th Place Match

  • Matthew Donkel (League City Clear Springs) 0-2, Jr. over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Evan Paige (League City Clear Falls) 3-2, Jr. over Keaton Davenport (Clute Brazoswood) 6-8, Jr. (NC)

220

Guaranteed Places

  • 1st Place – Derek Cole of Clute Brazoswood
  • 2nd Place – Larry Everfield of Houston Clear Lake
  • 3rd Place – Colby Rose of League City Clear Falls
  • 4th Place – Jayden Gray of League City Clear Creek
  • 5th Place – Gabriel Winters of Beaumont United
  • 6th Place – Erik Cubos of Friendswood Clear Brook

1st Place Match

  • Derek Cole (Clute Brazoswood) 28-2, Sr. over Larry Everfield (Houston Clear Lake) 21-11, Sr. (Fall 1:51)

3rd Place Match

  • Colby Rose (League City Clear Falls) 8-14, Sr. over Jayden Gray (League City Clear Creek) 5-7, Jr. (Fall 1:32)

5th Place Match

  • Gabriel Winters (Beaumont United) 4-4, Jr. over Erik Cubos (Friendswood Clear Brook) 2-7, Jr. (For.)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Jayden Gray (League City Clear Creek) 5-7, Jr. over Gabriel Winters (Beaumont United) 4-4, Jr. (NC)

285

Guaranteed Places

  • 1st Place – Trent Mikes of League City Clear Creek
  • 2nd Place – Trevor Dyson of Clute Brazoswood
  • 3rd Place – TreVante George of Beaumont United
  • 4th Place – Matthew Felts of League City Clear Falls
  • 5th Place – Micah Peters of Friendswood Clear Brook
  • 6th Place – Gabriel Gonzales of Houston Clear Lake

1st Place Match

  • Trent Mikes (League City Clear Creek) 9-2, Jr. over Trevor Dyson (Clute Brazoswood) 8-6, So. (Fall 1:47)

3rd Place Match

  • TreVante George (Beaumont United) 6-3, Jr. over Matthew Felts (League City Clear Falls) 22-22, Sr. (Fall 1:45)

5th Place Match

  • Micah Peters (Friendswood Clear Brook) 1-3, Jr. over Gabriel Gonzales (Houston Clear Lake) 7-17, So. (Fall 2:54)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Matthew Felts (League City Clear Falls) 22-22, Sr. over Micah Peters (Friendswood Clear Brook) 1-3, Jr. (NC)

 

 

95

Guaranteed Places

  • 1st Place – Marisa Zamora of League City Clear Falls
  • 2nd Place – Savea Cunningham of Clute Brazoswood

1st Place Match

  • Marisa Zamora (League City Clear Falls) 25-12, So. over Savea Cunningham (Clute Brazoswood) 9-9, . (Fall 1:16)

3rd Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

5th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • () , . over () , . (NC)

102

Guaranteed Places

  • 1st Place – Zhivanna Magdaleno of League City Clear Springs
  • 2nd Place – Jordyn Denham of Houston Clear Lake
  • 3rd Place – Andrea Baltierrez of League City Clear Falls
  • 4th Place – Arianna Bardsley of Clute Brazoswood

1st Place Match

  • Zhivanna Magdaleno (League City Clear Springs) 23-8, So. over Jordyn Denham (Houston Clear Lake) 17-6, Jr. (Inj. 0:00)

3rd Place Match

  • Andrea Baltierrez (League City Clear Falls) 17-12, So. over Arianna Bardsley (Clute Brazoswood) 5-13, . (TF-1.5 6:00 (15-0))

5th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Arianna Bardsley (Clute Brazoswood) 5-13, . over () , . (NC)

110

Guaranteed Places

  • 1st Place – Katie Mobley of League City Clear Falls
  • 2nd Place – Trinity Nunez of Houston Clear Lake
  • 3rd Place – Brooke Winthrop of League City Clear Springs
  • 4th Place – Heylei Lyons of League City Clear Creek

1st Place Match

  • Katie Mobley (League City Clear Falls) 29-13, So. over Trinity Nunez (Houston Clear Lake) 14-14, So. (Dec 6-5)

3rd Place Match

  • Brooke Winthrop (League City Clear Springs) 7-8, Fr. over Heylei Lyons (League City Clear Creek) 1-6, So. (Fall 2:29)

5th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Heylei Lyons (League City Clear Creek) 1-6, So. over () , . (NC)

119

Guaranteed Places

  • 1st Place – Pir` Chaih Dickerson of League City Clear Creek
  • 2nd Place – Mikayla Wallace of League City Clear Falls
  • 3rd Place – Jasmine McCaskill of Clute Brazoswood
  • 4th Place – Madison Sandoz of Friendswood Clear Brook
  • 5th Place – Audrey Castillo of League City Clear Springs

1st Place Match

  • Pir` Chaih Dickerson (League City Clear Creek) 6-5, Sr. over Mikayla Wallace (League City Clear Falls) 28-8, Jr. (Dec 2-1)

3rd Place Match

  • Jasmine McCaskill (Clute Brazoswood) 7-12, . over Madison Sandoz (Friendswood Clear Brook) 11-11, So. (Fall 1:09)

5th Place Match

  • Audrey Castillo (League City Clear Springs) 1-6, Fr. over () , . (Bye)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Madison Sandoz (Friendswood Clear Brook) 11-11, So. over Audrey Castillo (League City Clear Springs) 1-6, Fr. (NC)

128

Guaranteed Places

  • 1st Place – Brianna Galvan of League City Clear Creek
  • 2nd Place – Sophie Austin of Friendswood Clear Brook
  • 3rd Place – Taylor Bailey of League City Clear Falls
  • 4th Place – Haylee Simon of Beaumont United
  • 5th Place – Angela Huffman of Clute Brazoswood
  • 6th Place – Savannah Werbil of League City Clear Springs

1st Place Match

  • Brianna Galvan (League City Clear Creek) 2-0, Jr. over Sophie Austin (Friendswood Clear Brook) 13-5, So. (Fall 4:49)

3rd Place Match

  • Taylor Bailey (League City Clear Falls) 20-15, Sr. over Haylee Simon (Beaumont United) 5-2, Sr. (Fall 1:18)

5th Place Match

  • Angela Huffman (Clute Brazoswood) 7-12, . over Savannah Werbil (League City Clear Springs) 7-13, Fr. (Fall 3:42)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Haylee Simon (Beaumont United) 5-2, Sr. over Angela Huffman (Clute Brazoswood) 7-12, . (Fall 1:35)

138

Guaranteed Places

  • 1st Place – Briana Price of Friendswood Clear Brook
  • 2nd Place – Kinsey Cribbs of League City Clear Creek
  • 3rd Place – Ashanti Harvey of League City Clear Falls
  • 4th Place – Ameerah Baig of Houston Clear Lake
  • 5th Place – forfeit forfeit of Unattached

1st Place Match

  • Briana Price (Friendswood Clear Brook) 10-7, Jr. over Kinsey Cribbs (League City Clear Creek) 4-6, Sr. (Fall 0:45)

3rd Place Match

  • Ashanti Harvey (League City Clear Falls) 25-9, Sr. over Ameerah Baig (Houston Clear Lake) 6-17, So. (Fall 1:32)

5th Place Match

  • forfeit forfeit () 10-14, . over () , . (Bye)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Ameerah Baig (Houston Clear Lake) 6-17, So. over forfeit forfeit () 10-14, . (NC)

148

Guaranteed Places

  • 1st Place – Mia Cayard of Houston Clear Lake
  • 2nd Place – Vera Mae Gonzalez of Clute Brazoswood
  • 3rd Place – Aliyah Villareal of Friendswood Clear Brook
  • 4th Place – Nancy Parks of League City Clear Creek
  • 5th Place – Emma Willemsen of League City Clear Falls

1st Place Match

  • Mia Cayard (Houston Clear Lake) 17-5, Fr. over Vera Mae Gonzalez (Clute Brazoswood) 15-6, . (Fall 0:28)

3rd Place Match

  • Aliyah Villareal (Friendswood Clear Brook) 8-10, Fr. over Nancy Parks (League City Clear Creek) 2-2, Fr. (Fall 5:06)

5th Place Match

  • Emma Willemsen (League City Clear Falls) 12-17, So. over () , . (Bye)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • Nancy Parks (League City Clear Creek) 2-2, Fr. over Emma Willemsen (League City Clear Falls) 12-17, So. (Fall 1:51)

165

Guaranteed Places

  • 1st Place – Camryn Tresler of League City Clear Falls
  • 2nd Place – Sydnee Campbell of Friendswood Clear Brook
  • 3rd Place – Jayla Sylvester of Beaumont United

1st Place Match

  • Camryn Tresler (League City Clear Falls) 41-8, So. over Sydnee Campbell (Friendswood Clear Brook) 14-7, So. (Fall 3:58)

3rd Place Match

  • Jayla Sylvester (Beaumont United) 2-2, Sr. over () , . (Bye)

5th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • () , . over () , . (NC)

185

Guaranteed Places

  • 1st Place – Zoe Young of League City Clear Creek
  • 2nd Place – Raina Cantu of Friendswood Clear Brook

1st Place Match

  • Zoe Young (League City Clear Creek) 6-4, Jr. over Raina Cantu (Friendswood Clear Brook) 4-4, Fr. (Fall 0:36)

3rd Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

5th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • () , . over () , . (NC)

215

Guaranteed Places

  • 1st Place – Q`Nechia Taylor-Guy of Beaumont United

1st Place Match

  • Q`Nechia Taylor-Guy (Beaumont United) 1-3, Sr. over () , . (Bye)

3rd Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

5th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

7th Place Match

  • () , . over () , . (Bye)

4th Place Match

  • () , . over () , . (NC)

What do you think?

Written by TexasWrestling