News Ticker

Deep South Nationals K-8 Duals Texas Results

C – Praetorian Wrestling Club

Guaranteed 4th place

Match #1 Round 1

Teknique Wrestling Blue defeated Praetorian Wrestling Club 35-31

  • 45Unknown (Unattached) vs Unknown (Unattached)
  • 50Unknown (Unattached) vs Unknown (Unattached)
  • 55Kash Clementi (Teknique Wrestling Blue) over Unknown (Unattached) Forf
  • 60Unknown (Unattached) vs Unknown (Unattached)
  • 65Landon Rubinstein (Praetorian Wrestling Club) over Tavis Hawthorne (Teknique Wrestling Blue) Dec 8-1
  • 70Matthew Graffagnini (Teknique Wrestling Blue) over Giuliana Rios (Praetorian Wrestling Club) Fall 2:31
  • 75Tanner Hunt (Teknique Wrestling Blue) over Camryn Gresham (Praetorian Wrestling Club) Dec 4-0
  • 80Garrett Clark (Praetorian Wrestling Club) over Eli Jolicoeur (Teknique Wrestling Blue) UTB 2-0
  • 85Victor Matos (Praetorian Wrestling Club) over Unknown (Unattached) Forf
  • 90Mason Persons (Teknique Wrestling Blue) over Luca Rios (Praetorian Wrestling Club) TF 17-2
  • 95Reed Walker (Teknique Wrestling Blue) over Christopher Stiles (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:50
  • 100Tristan Rios (Praetorian Wrestling Club) over Unknown (Unattached) Forf
  • 108Vince Echavarry (Praetorian Wrestling Club) over Hudson Danielson (Teknique Wrestling Blue) Dec 6-0
  • 116Hunter Wagner (Praetorian Wrestling Club) over Mohammad Gaber (Teknique Wrestling Blue) Maj 9-0
  • 125Christopher Patton (Teknique Wrestling Blue) over Jackson Bryan (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:55
  • 140Christopher Garcia (Teknique Wrestling Blue) over Kyle Lew (Praetorian Wrestling Club) Dec 5-2
  • 170Thomas Potter (Praetorian Wrestling Club) over Unknown (Unattached) Forf
  • 225 (HWT) – Double Forfeit

Match #2 Round 2

Indiana Smackdown defeated Praetorian Wrestling Club 66-22

  • 45Cameron Kirk (Indiana Smackdown) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50 – Double Forfeit
  • 55Mason Brooks (Indiana Smackdown) over Unknown (Unattached) Forf
  • 60Lyric Hetzer (Indiana Smackdown) over Unknown (Unattached) Forf
  • 65Jeremy Carver (Indiana Smackdown) over Landon Rubinstein (Praetorian Wrestling Club) Fall 1:31
  • 70Justus Thrasher (Indiana Smackdown) over Giuliana Rios (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:37
  • 75Jack Richardson (Indiana Smackdown) over Camryn Gresham (Praetorian Wrestling Club) Dec 4-0
  • 80Garrett Clark (Praetorian Wrestling Club) over Ty Brueche (Indiana Smackdown) Dec 9-2
  • 85Victor Matos (Praetorian Wrestling Club) over Jude Heaston (Indiana Smackdown) Fall 0:33
  • 90William Vander Luitgaren (Indiana Smackdown) over Luca Rios (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:15
  • 95Seth Syra (Indiana Smackdown) over Christopher Stiles (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:17
  • 100Lucas Boe (Indiana Smackdown) over Tristan Rios (Praetorian Wrestling Club) Fall 1:47
  • 108Vince Echavarry (Praetorian Wrestling Club) over RJ Taylor (Indiana Smackdown) Dec 5-1
  • 116Hunter Wagner (Praetorian Wrestling Club) over Ricky Harrington (Indiana Smackdown) Fall 0:18
  • 125Carlos Perez (Indiana Smackdown) over Jackson Bryan (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:35
  • 140Noah Clouser (Indiana Smackdown) over Kyle Lew (Praetorian Wrestling Club) Dec 9-4
  • 170Thomas Potter (Praetorian Wrestling Club) over Mitch Wheeler (Indiana Smackdown) Maj 14-1
  • 225 (HWT)Dylan Forbus (Indiana Smackdown) over Unknown (Unattached) Forf

Match #3 Round 3

Alabama Elite defeated Praetorian Wrestling Club 86-10

  • 45Christian Hill (Alabama Elite) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50Elliott Harris (Alabama Elite) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55Cole Massey (Alabama Elite) over Unknown (Unattached) Forf
  • 60Landen Modica (Alabama Elite) over Unknown (Unattached) Forf
  • 65Sanchir Edington (Alabama Elite) over Landon Rubinstein (Praetorian Wrestling Club) Dec 4-2
  • 70David Hill (Alabama Elite) over Giuliana Rios (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:18
  • 75Kael Davis (Alabama Elite) over Camryn Gresham (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:53
  • 80Ethan Cantrell (Alabama Elite) over Garrett Clark (Praetorian Wrestling Club) Fall 2:15
  • 85Brett Schurr (Alabama Elite) over Victor Matos (Praetorian Wrestling Club) Dec 5-3
  • 90Stone Phillips (Alabama Elite) over Luca Rios (Praetorian Wrestling Club) TF 20-4
  • 95Trae Peeler (Alabama Elite) over Christopher Stiles (Praetorian Wrestling Club) Fall 2:15
  • 100Kaleb Smith (Alabama Elite) over Tristan Rios (Praetorian Wrestling Club) Dec 4-0
  • 108Brodie Christmas (Alabama Elite) over Vince Echavarry (Praetorian Wrestling Club) Fall 2:38
  • 116Cage McIsaac (Alabama Elite) over Hunter Wagner (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:43
  • 125Josh Walters (Alabama Elite) over Jackson Bryan (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:53
  • 140Kyle Lew (Praetorian Wrestling Club) over Zack Crosswait (Alabama Elite) Maj 8-0
  • 170Thomas Potter (Praetorian Wrestling Club) over Christian Higgins (Alabama Elite) Fall 0:23
  • 225 (HWT)Jude Rogers (Alabama Elite) over Unknown (Unattached) Forf

Match #4 Round 4

Praetorian Wrestling Club received a Bye

Match #5 Round 5

Praetorian Wrestling Club defeated Panhandle Youth Wrestling 58-42

  • 45Bennett Alexander (Panhandle Youth Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50Sterling Knowles (Panhandle Youth Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55Jaxon Starkie (Panhandle Youth Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 60Kolt Palmer (Panhandle Youth Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 65Landon Rubinstein (Praetorian Wrestling Club) over Kaleb Alexander (Panhandle Youth Wrestling) Fall 0:31
  • 70Christian Luckey (Panhandle Youth Wrestling) over Giuliana Rios (Praetorian Wrestling Club) Fall 1:22
  • 75Camryn Gresham (Praetorian Wrestling Club) over Bentley Fuston (Panhandle Youth Wrestling) Fall 0:17
  • 80Garrett Clark (Praetorian Wrestling Club) over Zane Libbert (Panhandle Youth Wrestling) Fall 0:32
  • 85Victor Matos (Praetorian Wrestling Club) over Maya Alvarado (Panhandle Youth Wrestling) Fall 0:31
  • 90Luca Rios (Praetorian Wrestling Club) over Ryan Luckey (Panhandle Youth Wrestling) Fall 1:17
  • 95Alex Mendez (Panhandle Youth Wrestling) over Christopher Stiles (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:40
  • 100Tristan Rios (Praetorian Wrestling Club) over Jackson Simmons (Panhandle Youth Wrestling) Fall 1:23
  • 108Vince Echavarry (Praetorian Wrestling Club) over Kam Palmer (Panhandle Youth Wrestling) Fall 0:30
  • 116Hunter Wagner (Praetorian Wrestling Club) over Ethan Sharkey (Panhandle Youth Wrestling) Fall 0:32
  • 125Maeson Otwell (Panhandle Youth Wrestling) over Jackson Bryan (Praetorian Wrestling Club) Fall 1:31
  • 140Kyle Lew (Praetorian Wrestling Club) over Drew Adams (Panhandle Youth Wrestling) Fall 2:21
  • 170 – Double Forfeit
  • 225 (HWT)Thomas Potter (Praetorian Wrestling Club) over Phillip Dillard (Panhandle Youth Wrestling) Maj 9-0

Silver – Praetorian Wrestling Club

Guaranteed 5th place

Match #1 Round 1

Assassins Wrestling Club defeated Praetorian Wrestling Club 67-24

  • 45Kage Stiffler (Assassins Wrestling Club) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50Jaxon Martin (Assassins Wrestling Club) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55Morgan Chabert (Assassins Wrestling Club) over Unknown (Unattached) Forf
  • 60Christian Wright (Assassins Wrestling Club) over Unknown (Unattached) Forf
  • 65Logan Lopez (Assassins Wrestling Club) over Landon Rubinstein (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:58
  • 70Eli Wright (Assassins Wrestling Club) over Giuliana Rios (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:20
  • 75Camryn Gresham (Praetorian Wrestling Club) over Karter Stiffler (Assassins Wrestling Club) Dec 4-0
  • 80Anthony Oubre (Assassins Wrestling Club) over Garrett Clark (Praetorian Wrestling Club) SV-1 4-2
  • 85Sammy Favaza (Assassins Wrestling Club) over Victor Matos (Praetorian Wrestling Club) Dec 9-4
  • 90Jacob Britt (Assassins Wrestling Club) over Luca Rios (Praetorian Wrestling Club) Maj 8-0
  • 95Kameron Stiffler (Assassins Wrestling Club) over Christopher Stiles (Praetorian Wrestling Club) Fall 2:56
  • 100Tristan Rios (Praetorian Wrestling Club) over Evelyn Holmes-smith (Assassins Wrestling Club) Fall 2:32
  • 108Vince Echavarry (Praetorian Wrestling Club) over Aiden Snyder (Assassins Wrestling Club) Fall 2:38
  • 116Gunner Guidry (Assassins Wrestling Club) over Hunter Wagner (Praetorian Wrestling Club) Dec 7-0
  • 125Dalton Compton (Assassins Wrestling Club) over Jackson Bryan (Praetorian Wrestling Club) Fall 1:41
  • 140Kyle Lew (Praetorian Wrestling Club) over Dylan Compton (Assassins Wrestling Club) Dec 6-5
  • 170Thomas Potter (Praetorian Wrestling Club) over Tate Martin (Assassins Wrestling Club) Fall 0:49
  • 225 (HWT)Kaivon Grice (Assassins Wrestling Club) over Unknown (Unattached) Forf

Match #2 Round 2

Level Up defeated Praetorian Wrestling Club 63-20

  • 45 – Double Forfeit
  • 50Slater King (Level Up) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55Kramer King (Level Up) over Unknown (Unattached) Forf
  • 60Treaghan Connell (Level Up) over Unknown (Unattached) Forf
  • 65Landon Rubinstein (Praetorian Wrestling Club) over Chief Chavez (Level Up) TF 15-0
  • 70Hudson McFate (Level Up) over Giuliana Rios (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:31
  • 75Walker Share (Level Up) over Camryn Gresham (Praetorian Wrestling Club) Maj 15-1
  • 80Patrick Smyth (Level Up) over Garrett Clark (Praetorian Wrestling Club) Dec 5-2
  • 85Cael Kusky (Level Up) over Victor Matos (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:38
  • 90Carter Brickley (Level Up) over Luca Rios (Praetorian Wrestling Club) TF 16-0
  • 95Mihai Necula (Level Up) over Christopher Stiles (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:18
  • 100Tristan Rios (Praetorian Wrestling Club) over Gene Smith (Level Up) Fall 2:43
  • 108Jayce Paridon (Level Up) over Vince Echavarry (Praetorian Wrestling Club) Dec 3-0
  • 116Hunter Wagner (Praetorian Wrestling Club) over Tony Ceriani (Level Up) Dec 2-0
  • 125Jace Parent (Level Up) over Jackson Bryan (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:32
  • 140Emil Necula (Level Up) over Kyle Lew (Praetorian Wrestling Club) Fall 2:30
  • 170Thomas Potter (Praetorian Wrestling Club) over Kevin Maven (Level Up) Fall 1:19
  • 225 (HWT) – Double Forfeit

Match #3 Round 3

Praetorian Wrestling Club received a Bye

Match #4 Round 4

Bucs Wrestling defeated Praetorian Wrestling Club 67-27

  • 45GAVIN BELL (Bucs Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50WILL HELTON (Bucs Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55RYAN DUTY (Bucs Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 60BRONSON STRAIN (Bucs Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 65QWYNTAN DYER (Bucs Wrestling) over Landon Rubinstein (Praetorian Wrestling Club) Dec 2-0
  • 70JAXON` LANE (Bucs Wrestling) over Giuliana Rios (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:11
  • 75DYLAN VILLERS (Bucs Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 80Garrett Clark (Praetorian Wrestling Club) over CHASE VARNELL (Bucs Wrestling) Fall 0:49
  • 85KELLEN SANDERS (Bucs Wrestling) over Victor Matos (Praetorian Wrestling Club) Maj 9-0
  • 90MALACHI PUCKETT (Bucs Wrestling) over Luca Rios (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:31
  • 95CALLEN BRIDGMAN (Bucs Wrestling) over Christopher Stiles (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:46
  • 100Tristan Rios (Praetorian Wrestling Club) over ANDREW CONNOW (Bucs Wrestling) Dec 4-0
  • 108Vince Echavarry (Praetorian Wrestling Club) over HARBOR BENT (Bucs Wrestling) Fall 0:31
  • 116Hunter Wagner (Praetorian Wrestling Club) over RYAN JOHNSON (Bucs Wrestling) Dec 8-1
  • 125CANNON VOILES (Bucs Wrestling) over Jackson Bryan (Praetorian Wrestling Club) Fall 1:30
  • 140Kyle Lew (Praetorian Wrestling Club) over RYDER SMITH (Bucs Wrestling) Fall 2:54
  • 170Thomas Potter (Praetorian Wrestling Club) over KAIDEN BATES (Bucs Wrestling) Dec 8-2
  • 225 (HWT)GREYSON COSPER (Bucs Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf

Match #5 Round 5

Oak Grove YW defeated Praetorian Wrestling Club 57-39

  • 45Hudson Conner (Oak Grove YW) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50Justin Wells (Oak Grove YW) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55Nash Roberts (Oak Grove YW) over Unknown (Unattached) Forf
  • 60Kellen Mitchell (Oak Grove YW) over Unknown (Unattached) Forf
  • 65Chris Phillips (Oak Grove YW) over Landon Rubinstein (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:20
  • 70Maksin Crain (Oak Grove YW) over Giuliana Rios (Praetorian Wrestling Club) Fall 0:43
  • 75Camryn Gresham (Praetorian Wrestling Club) over Unknown (Unattached) Forf
  • 80Garrett Clark (Praetorian Wrestling Club) over Kaden Clark (Oak Grove YW) Dec 2-0
  • 85Victor Matos (Praetorian Wrestling Club) over Harley Briscoe (Oak Grove YW) Fall 0:48
  • 90Luca Rios (Praetorian Wrestling Club) over Garret Ferguson (Oak Grove YW) Dec 6-4
  • 95Landon Sanders (Oak Grove YW) over Christopher Stiles (Praetorian Wrestling Club) Fall 2:24
  • 100Tristan Rios (Praetorian Wrestling Club) over Brady McMurty (Oak Grove YW) Fall 0:46
  • 108Vince Echavarry (Praetorian Wrestling Club) over Asher Neubauer (Oak Grove YW) Dec 5-0
  • 116Nick Dempsey (Oak Grove YW) over Hunter Wagner (Praetorian Wrestling Club) Dec 6-0
  • 125Lena Johannson (Oak Grove YW) over Jackson Bryan (Praetorian Wrestling Club) Fall 2:54
  • 140Kyle Lew (Praetorian Wrestling Club) over Max Norman (Oak Grove YW) Fall 1:06
  • 170Thomas Potter (Praetorian Wrestling Club) over Issac Sheeran (Oak Grove YW) Fall 0:41
  • 225 (HWT)Logan Hall (Oak Grove YW) over Unknown (Unattached) Forf

 

D – Whitted Trained

Guaranteed 3rd place

Match #1 Round 1

Whitted Trained defeated Blackcats 65-25

  • 45Joshua Hughey (Blackcats) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50 – Double Forfeit
  • 55Braxton Rankin (Whitted Trained) over Unknown (Unattached) Forf
  • 60Malaki Mendoza (Whitted Trained) over Slade Linton (Blackcats) Dec 6-0
  • 65Cash Bratt (Whitted Trained) over Ryley Correll (Blackcats) TF 16-1
  • 70Jaxton Bowler (Whitted Trained) over Braden Morris (Blackcats) TF 15-0
  • 75Noah Rankin (Whitted Trained) over Henry Baker (Blackcats) Fall 1:44
  • 80Cayden Fowler (Blackcats) over Unknown (Unattached) Forf
  • 85Austin Paris (Whitted Trained) over Andrew Workman (Blackcats) Fall 1:18
  • 90Dylan Bratt (Whitted Trained) over Trever Steffy (Blackcats) Fall 1:29
  • 95James Hicks (Blackcats) over Caleb Gray (Whitted Trained) Maj 12-0
  • 100Javin Jackson-Bey (Whitted Trained) over Sebron Colson (Blackcats) Fall 0:39
  • 108Cason Rankin (Whitted Trained) over Michael Crain (Blackcats) Fall 2:31
  • 116Steel Meyers (Whitted Trained) over Landon Franklin (Blackcats) Maj 12-0
  • 125Caleb Taylor (Whitted Trained) over Unknown (Unattached) Forf
  • 140Grayson Carpenter (Whitted Trained) over Hunter Eldridge (Blackcats) Fall 1:47
  • 170Samuel Griggs (Blackcats) over Ibraheem Ahmed (Whitted Trained) Dec 7-0
  • 225 (HWT)Rob Atwood (Blackcats) over Unknown (Unattached) Forf

Match #2 Round 2

Missouri Wrestling defeated Whitted Trained 61-18

  • 45Tyler Bell (Missouri Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50Aidyn Bryant (Missouri Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55Braxton Rankin (Whitted Trained) over Luke Smothermon (Missouri Wrestling) Fall 1:52
  • 60Malaki Mendoza (Whitted Trained) over Colin Crouch (Missouri Wrestling) Dec 2-1
  • 65Jordan Bell (Missouri Wrestling) over Cash Bratt (Whitted Trained) Dec 6-5
  • 70Austin Brown (Missouri Wrestling) over Jaxton Bowler (Whitted Trained) Dec 5-2
  • 75Carter Wallis (Missouri Wrestling) over Noah Rankin (Whitted Trained) Dec 2-0
  • 80Cole Blattner (Missouri Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 85Austin Paris (Whitted Trained) over Aiden Hahn (Missouri Wrestling) Dec 8-3
  • 90Dylan Bratt (Whitted Trained) over Rex Bryson (Missouri Wrestling) Dec 2-0
  • 95Jayci Shelton (Missouri Wrestling) over Caleb Gray (Whitted Trained) Fall 0:38
  • 100Javin Jackson-Bey (Whitted Trained) over Porter Matecki (Missouri Wrestling) Dec 6-2
  • 108Conner Roach (Missouri Wrestling) over Cason Rankin (Whitted Trained) Dec 4-1
  • 116Bryce Griffin (Missouri Wrestling) over Steel Meyers (Whitted Trained) Maj 9-1
  • 125Colby Crouch (Missouri Wrestling) over Caleb Taylor (Whitted Trained) Fall 0:18
  • 140Gavin Linsman (Missouri Wrestling) over Grayson Carpenter (Whitted Trained) Dec 5-0
  • 170Daimont Mucker (Missouri Wrestling) over Ibraheem Ahmed (Whitted Trained) Fall 0:32
  • 225 (HWT)Sam Murphy (Missouri Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf

Match #3 Round 3

Whitted Trained defeated Assassins Wrestling Club 61-33

  • 45Kage Stiffler (Assassins Wrestling Club) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50Jaxon Martin (Assassins Wrestling Club) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55Braxton Rankin (Whitted Trained) over Morgan Chabert (Assassins Wrestling Club) Fall 0:34
  • 60Malaki Mendoza (Whitted Trained) over Christian Wright (Assassins Wrestling Club) Fall 1:27
  • 65Cash Bratt (Whitted Trained) over Logan Lopez (Assassins Wrestling Club) Fall 2:22
  • 70Jaxton Bowler (Whitted Trained) over Eli Wright (Assassins Wrestling Club) Dec 7-0
  • 75Noah Rankin (Whitted Trained) over Karter Stiffler (Assassins Wrestling Club) Fall 0:23
  • 80Anthony Oubre (Assassins Wrestling Club) over Unknown (Unattached) Forf
  • 85Austin Paris (Whitted Trained) over Sammy Favaza (Assassins Wrestling Club) Fall 1:43
  • 90Dylan Bratt (Whitted Trained) over Jacob Britt (Assassins Wrestling Club) Maj 13-2
  • 95Kameron Stiffler (Assassins Wrestling Club) over Caleb Gray (Whitted Trained) Fall 1:34
  • 100Javin Jackson-Bey (Whitted Trained) over Evelyn Holmes-smith (Assassins Wrestling Club) TF 15-0
  • 108Cason Rankin (Whitted Trained) over Aiden Snyder (Assassins Wrestling Club) Fall 1:46
  • 116Gunner Guidry (Assassins Wrestling Club) over Steel Meyers (Whitted Trained) Dec 7-1
  • 125Caleb Taylor (Whitted Trained) over Dalton Compton (Assassins Wrestling Club) Dec 6-4
  • 140Grayson Carpenter (Whitted Trained) over Dylan Compton (Assassins Wrestling Club) Maj 10-2
  • 170Ibraheem Ahmed (Whitted Trained) over Tate Martin (Assassins Wrestling Club) Fall 1:34
  • 225 (HWT)Kaivon Grice (Assassins Wrestling Club) over Unknown (Unattached) Forf

Match #4 Round 4

Teknique Wrestling Black defeated Whitted Trained 48-27

  • 45Hunter Schroeder (Teknique Wrestling Black) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50Blayden Thompson (Teknique Wrestling Black) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55Mason Brown (Teknique Wrestling Black) over Braxton Rankin (Whitted Trained) Dec 5-2
  • 60Malaki Mendoza (Whitted Trained) over Derik Kiefer (Teknique Wrestling Black) Dec 2-0
  • 65Cash Bratt (Whitted Trained) over Ryland Aston (Teknique Wrestling Black) Dec 4-1
  • 70Jaxton Bowler (Whitted Trained) over Caleb Kirk (Teknique Wrestling Black) Dec 2-0
  • 75Roman Belardo (Teknique Wrestling Black) over Noah Rankin (Whitted Trained) Dec 4-0
  • 80Chris Metz (Teknique Wrestling Black) over Unknown (Unattached) Forf
  • 85Austin Paris (Whitted Trained) over Julian Camacho (Teknique Wrestling Black) Fall 2:37
  • 90Richie Clementi (Teknique Wrestling Black) over Dylan Bratt (Whitted Trained) Maj 9-0
  • 95Kenneth Jett (Teknique Wrestling Black) over Caleb Gray (Whitted Trained) Fall 0:51
  • 100Javin Jackson-Bey (Whitted Trained) over Nate Askew (Teknique Wrestling Black) Dec 1-0
  • 108Cason Rankin (Whitted Trained) over Andrew Sullivan (Teknique Wrestling Black) Dec 3-2
  • 116Gavin Pope (Teknique Wrestling Black) over Steel Meyers (Whitted Trained) Maj 10-1
  • 125Jackson Conor Free (Teknique Wrestling Black) over Caleb Taylor (Whitted Trained) Fall 1:45
  • 140Latrell Schafer (Teknique Wrestling Black) over Grayson Carpenter (Whitted Trained) Maj 9-1
  • 170Ibraheem Ahmed (Whitted Trained) over Unknown (Unattached) Forf
  • 225 (HWT) – Double Forfeit

Match #5 Round 5

Whitted Trained received a Bye

Gold – Whitted Trained

Guaranteed 6th place

Match #1 Champ. Round 1

Whitted Trained defeated Indiana Smackdown 44-30

  • 45Cameron Kirk (Indiana Smackdown) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50 – Double Forfeit
  • 55Braxton Rankin (Whitted Trained) over Mason Brooks (Indiana Smackdown) Dec 4-0
  • 60Malaki Mendoza (Whitted Trained) over Lyric Hetzer (Indiana Smackdown) Dec 6-3
  • 65Cash Bratt (Whitted Trained) over Jeremy Carver (Indiana Smackdown) Dec 6-0
  • 70Jaxton Bowler (Whitted Trained) over Justus Thrasher (Indiana Smackdown) Dec 3-2
  • 75Noah Rankin (Whitted Trained) over Jack Richardson (Indiana Smackdown) Maj 12-0
  • 80Ty Brueche (Indiana Smackdown) over Unknown (Unattached) Forf
  • 85Austin Paris (Whitted Trained) over Jude Heaston (Indiana Smackdown) Fall 2:24
  • 90Dylan Bratt (Whitted Trained) over William Vander Luitgaren (Indiana Smackdown) Dec 7-1
  • 95Seth Syra (Indiana Smackdown) over Caleb Gray (Whitted Trained) Fall 0:14
  • 100Javin Jackson-Bey (Whitted Trained) over Lucas Boe (Indiana Smackdown) Dec 5-1
  • 108Cason Rankin (Whitted Trained) over RJ Taylor (Indiana Smackdown) Fall 1:22
  • 116Steel Meyers (Whitted Trained) over Ricky Harrington (Indiana Smackdown) Dec 4-0
  • 125Carlos Perez (Indiana Smackdown) over Caleb Taylor (Whitted Trained) Fall 0:26
  • 140Grayson Carpenter (Whitted Trained) over Noah Clouser (Indiana Smackdown) Dec 7-2
  • 170Ibraheem Ahmed (Whitted Trained) over Mitch Wheeler (Indiana Smackdown) Maj 17-4
  • 225 (HWT)Dylan Forbus (Indiana Smackdown) over Unknown (Unattached) Forf

Match #2 Quarterfinal

RWA Blue defeated Whitted Trained 48-35

  • 45Levi Kaufman (RWA Blue) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50Marcelo Simon (RWA Blue) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55Braxton Rankin (Whitted Trained) over Caleb Judice (RWA Blue) SV-1 4-2
  • 60Malaki Mendoza (Whitted Trained) over Beau Abbott (RWA Blue) Dec 3-0
  • 65Ariah Mills (RWA Blue) over Cash Bratt (Whitted Trained) Dec 3-0
  • 70Jaxton Bowler (Whitted Trained) over Eli Bowman (RWA Blue) Fall 1:45
  • 75Noah Rankin (Whitted Trained) over Cooper McArthur (RWA Blue) Maj 11-2
  • 80Nate Boger (RWA Blue) over Unknown (Unattached) Forf
  • 85Austin Paris (Whitted Trained) over Kiyan Simon (RWA Blue) Fall 2:55
  • 90Dylan Bratt (Whitted Trained) over Lee Camp (RWA Blue) Maj 8-0
  • 95Aaron Davis (RWA Blue) over Caleb Gray (Whitted Trained) Fall 0:17
  • 100Javin Jackson-Bey (Whitted Trained) over Hunter Keane (RWA Blue) Dec 7-2
  • 108Brayden Leach (RWA Blue) over Cason Rankin (Whitted Trained) Fall 2:25
  • 116Hank Veit (RWA Blue) over Steel Meyers (Whitted Trained) Dec 4-2
  • 125Zeb Dawkins (RWA Blue) over Caleb Taylor (Whitted Trained) Dec 5-2
  • 140Keon Edwards (RWA Blue) over Grayson Carpenter (Whitted Trained) Dec 1-0
  • 170Ibraheem Ahmed (Whitted Trained) over Caden McDonald (RWA Blue) Fall 1:53
  • 225 (HWT)Zahkir Ketchume (RWA Blue) over Unknown (Unattached) Forf

Match #3 Cons. Round 2

Whitted Trained defeated Team Illinois 37-33

  • 45 – Double Forfeit
  • 50Benex Velasco (Team Illinois) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55Braxton Rankin (Whitted Trained) over Conner Collins (Team Illinois) Dec 2-0
  • 60Shawn Coffel (Team Illinois) over Malaki Mendoza (Whitted Trained) Dec 7-1
  • 65Alister Martin (Team Illinois) over Cash Bratt (Whitted Trained) Dec 5-3
  • 70Jaxton Bowler (Whitted Trained) over Caden Correll (Team Illinois) Fall 0:30
  • 75Noah Rankin (Whitted Trained) over Preston Waughtel (Team Illinois) Dec 7-0
  • 80Dylan Eimer (Team Illinois) over Unknown (Unattached) Forf
  • 85Austin Paris (Whitted Trained) over Tyson Waughtel (Team Illinois) Maj 12-2
  • 90Dylan Bratt (Whitted Trained) over Clinton Verheeke (Team Illinois) Dec 8-2
  • 95Cole Gentsch (Team Illinois) over Caleb Gray (Whitted Trained) Fall 0:24
  • 100Javin Jackson-Bey (Whitted Trained) over Anthony Ruzic (Team Illinois) Fall 1:51
  • 108Cason Rankin (Whitted Trained) over Nolan Mrozowski (Team Illinois) Dec 5-4
  • 116Jaedyn Bloomfield (Team Illinois) over Steel Meyers (Whitted Trained) Dec 6-1
  • 125Peyton Cox (Team Illinois) over Caleb Taylor (Whitted Trained) Fall 0:19
  • 140Grayson Carpenter (Whitted Trained) over Joe Barrow (Team Illinois) Fall 1:49
  • 170Ibraheem Ahmed (Whitted Trained) over Cooper Caraway (Team Illinois) Dec 4-0
  • 225 (HWT) – Double Forfeit

Match #4 5th Place Match

Higher Warrior defeated Whitted Trained 43-38

  • 45Trey Bell (Higher Warrior) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50Logan Raske (Higher Warrior) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55Braxton Rankin (Whitted Trained) over Carson Raske (Higher Warrior) Maj 10-0
  • 60Jaxon Flood (Higher Warrior) over Malaki Mendoza (Whitted Trained) Dec 4-3
  • 65Dominic Cordero (Higher Warrior) over Cash Bratt (Whitted Trained) Maj 8-0
  • 70Jaxton Bowler (Whitted Trained) over Matthew Campbell (Higher Warrior) Dec 2-1
  • 75Noah Rankin (Whitted Trained) over Jose Cordero (Higher Warrior) Dec 4-0
  • 80Nick Sykes (Higher Warrior) over Unknown (Unattached) Forf
  • 85Austin Paris (Whitted Trained) over Kiowa Vines (Higher Warrior) Dec 3-1
  • 90Dylan Bratt (Whitted Trained) over Zac Bosken (Higher Warrior) Dec 2-0
  • 95Mattox High (Higher Warrior) over Caleb Gray (Whitted Trained) Fall 0:38
  • 100Javin Jackson-Bey (Whitted Trained) over Ethan Christoffer (Higher Warrior) Fall 1:43
  • 108Cason Rankin (Whitted Trained) over Bradley Williams (Higher Warrior) Fall 0:39
  • 116Steel Meyers (Whitted Trained) over Gatlin Tate (Higher Warrior) Maj 11-0
  • 125Landon Desselle (Higher Warrior) over Caleb Taylor (Whitted Trained) Fall 0:48
  • 140Grayson Carpenter (Whitted Trained) over Cole Sykes (Higher Warrior) Dec 6-1
  • 170Ibraheem Ahmed (Whitted Trained) over Paxton Miller (Higher Warrior) Dec 2-0
  • 225 (HWT)Bradley Horton (Higher Warrior) over Unknown (Unattached) Forf

 

 

A – Whitted Trained Gray

Guaranteed 5th place

Match #1 Round 1

KVegas Wrestling defeated Whitted Trained Gray 51-9

  • 45Jackson Keith (KVegas Wrestling) vs Izayiah Chavez (Whitted Trained Gray)
  • 50Unknown (Unattached) vs Unknown (Unattached)
  • 55Unknown (Unattached) vs Unknown (Unattached)
  • 60Kalob Rodriguez (KVegas Wrestling) vs Unknown (Unattached)
  • 65Unknown (Unattached) vs Unknown (Unattached)
  • 70Shiloh Jackson-Bey (Whitted Trained Gray) over Braylyn Evans (KVegas Wrestling) Fall 0:49
  • 75Preston White (KVegas Wrestling) over Izayiah Chavez (Whitted Trained Gray) Maj 12-0
  • 80Riker Ohearon (KVegas Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 85Jackson Stocker (KVegas Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 90Jaxon Unger (KVegas Wrestling) over Titus Norman (Whitted Trained Gray) Fall 0:40
  • 95Vance Blake (KVegas Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 100Caio Aron (KVegas Wrestling) over Zyan Banks (Whitted Trained Gray) Fall 2:31
  • 108Cameron Stinson (KVegas Wrestling) over Aiden Torres (Whitted Trained Gray) TF 17-1
  • 116David McEachern (KVegas Wrestling) over Sam Navasal (Whitted Trained Gray) Fall 1:31
  • 125Lorenzo Alston (KVegas Wrestling) over Sam Adams (Whitted Trained Gray) Fall 0:41
  • 140Robbie Rocha (Whitted Trained Gray) over Preston Rhodes (KVegas Wrestling) Dec 8-3
  • 170 – Double Forfeit
  • 225 (HWT) – Double Forfeit

Match #2 Round 2

Whitted Trained Gray received a Bye

Match #3 Round 3

Bucs Wrestling defeated Whitted Trained Gray 81-16

  • 45GAVIN BELL (Bucs Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50WILL HELTON (Bucs Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55RYAN DUTY (Bucs Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 60BRONSON STRAIN (Bucs Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 65QWYNTAN DYER (Bucs Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 70Shiloh Jackson-Bey (Whitted Trained Gray) over JAXON` LANE (Bucs Wrestling) Maj 9-0
  • 75DYLAN VILLERS (Bucs Wrestling) over Izayiah Chavez (Whitted Trained Gray) Fall 2:35
  • 80CHASE VARNELL (Bucs Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 85KELLEN SANDERS (Bucs Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 90MALACHI PUCKETT (Bucs Wrestling) over Titus Norman (Whitted Trained Gray) Dec 6-4
  • 95CALLEN BRIDGMAN (Bucs Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 100BRALYN COSPER (Bucs Wrestling) over Zyan Banks (Whitted Trained Gray) Dec 5-2
  • 108Aiden Torres (Whitted Trained Gray) over HARBOR BENT (Bucs Wrestling) Fall 0:50
  • 116RYAN JOHNSON (Bucs Wrestling) over Sam Navasal (Whitted Trained Gray) Fall 0:39
  • 125CANNON VOILES (Bucs Wrestling) over Sam Adams (Whitted Trained Gray) Dec 8-2
  • 140Robbie Rocha (Whitted Trained Gray) over RYDER SMITH (Bucs Wrestling) Fall 0:41
  • 170KAIDEN BATES (Bucs Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 225 (HWT)GREYSON COSPER (Bucs Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf

Match #4 Round 4

Team Vanquish Black defeated Whitted Trained Gray 94-3

  • 45Neyland Street (Team Vanquish Black) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50Eric Bacon (Team Vanquish Black) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55Caden Emes (Team Vanquish Black) over Unknown (Unattached) Forf
  • 60Bryar Asbury (Team Vanquish Black) over Unknown (Unattached) Forf
  • 65Noah Watkins (Team Vanquish Black) over Unknown (Unattached) Forf
  • 70Shiloh Jackson-Bey (Whitted Trained Gray) over Bryson Church (Team Vanquish Black) Dec 5-2
  • 75Harrison Murdock (Team Vanquish Black) over Izayiah Chavez (Whitted Trained Gray) Dec 10-3
  • 80Luke Satriano (Team Vanquish Black) over Unknown (Unattached) Forf
  • 85Liam Davis (Team Vanquish Black) over Unknown (Unattached) Forf
  • 90Stockton Allen (Team Vanquish Black) over Titus Norman (Whitted Trained Gray) Fall 0:33
  • 95Adrian DeJesus (Team Vanquish Black) over Unknown (Unattached) Forf
  • 100Gavin Nolan (Team Vanquish Black) over Zyan Banks (Whitted Trained Gray) Fall 1:19
  • 108Lane Foard (Team Vanquish Black) over Aiden Torres (Whitted Trained Gray) Dec 6-0
  • 116Jay Eversole (Team Vanquish Black) over Sam Navasal (Whitted Trained Gray) Fall 0:54
  • 125Hunter Sturgill (Team Vanquish Black) over Sam Adams (Whitted Trained Gray) Fall 0:23
  • 140Tyler Hood (Team Vanquish Black) over Robbie Rocha (Whitted Trained Gray) Maj 12-3
  • 170vincent donatelle (Team Vanquish Black) over Unknown (Unattached) Forf
  • 225 (HWT)Garrett Crowder (Team Vanquish Black) over Unknown (Unattached) Forf

Match #5 Round 5

RWA Blue defeated Whitted Trained Gray 93-6

  • 70Shiloh Jackson-Bey (Whitted Trained Gray) over Eli Bowman (RWA Blue) Fall 0:39
  • 75Cooper McArthur (RWA Blue) over Izayiah Chavez (Whitted Trained Gray) Dec 4-0
  • 80Nate Boger (RWA Blue) over Unknown (Unattached) Forf
  • 85Kiyan Simon (RWA Blue) over Unknown (Unattached) Forf
  • 90Lee Camp (RWA Blue) over Titus Norman (Whitted Trained Gray) Fall 2:43
  • 95Aaron Davis (RWA Blue) over Unknown (Unattached) Forf
  • 100Hunter Keane (RWA Blue) over Zyan Banks (Whitted Trained Gray) Maj 10-0
  • 108Brayden Leach (RWA Blue) over Aiden Torres (Whitted Trained Gray) TF 16-0
  • 116Hank Veit (RWA Blue) over Sam Navasal (Whitted Trained Gray) Fall 1:29
  • 125Zeb Dawkins (RWA Blue) over Sam Adams (Whitted Trained Gray) Fall 0:33
  • 140Keon Edwards (RWA Blue) over Robbie Rocha (Whitted Trained Gray) Dec 1-0
  • 170Caden McDonald (RWA Blue) over Unknown (Unattached) Forf
  • 225 (HWT)Zahkir Ketchume (RWA Blue) over Unknown (Unattached) Forf
  • 45Levi Kaufman (RWA Blue) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50Marcelo Simon (RWA Blue) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55Caleb Judice (RWA Blue) over Unknown (Unattached) Forf
  • 60Beau Abbott (RWA Blue) over Unknown (Unattached) Forf
  • 65Ariah Mills (RWA Blue) over Unknown (Unattached) Forf

Bronze – Whitted Trained Gray

Guaranteed 5th place

Match #1 Round 1

Whitted Trained Gray received a Bye

Match #2 Round 2

Team Hammer House defeated Whitted Trained Gray 72-33

  • 45Braden Flowers (Team Hammer House) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50Jacob Arehart (Team Hammer House) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55Cason Sanford (Team Hammer House) over Unknown (Unattached) Forf
  • 60Brandt Hodge (Team Hammer House) over Unknown (Unattached) Forf
  • 65Luke Weaver (Team Hammer House) over Unknown (Unattached) Forf
  • 70Izayiah Chavez (Whitted Trained Gray) over Jonathan Arehart (Team Hammer House) Fall 0:29
  • 75Shiloh Jackson-Bey (Whitted Trained Gray) over Jonathan Arehart (Team Hammer House) Fall 0:27
  • 80Chaz Brogdon (Team Hammer House) over Unknown (Unattached) Forf
  • 85Garrett VerHeecke (Team Hammer House) over Unknown (Unattached) Forf
  • 90Titus Norman (Whitted Trained Gray) over Paxton Hanshaw (Team Hammer House) Fall 2:51
  • 95Thomas Young (Team Hammer House) over Unknown (Unattached) Forf
  • 100Aiden Torres (Whitted Trained Gray) over Tristen Clapp (Team Hammer House) Dec 7-0
  • 108Zyan Banks (Whitted Trained Gray) over Gage Roberts (Team Hammer House) Fall 2:24
  • 116Bobby Tomlin (Team Hammer House) over Sam Navasal (Whitted Trained Gray) Fall 2:10
  • 125Jonathan Mejia (Team Hammer House) over Sam Adams (Whitted Trained Gray) Fall 0:16
  • 140Robbie Rocha (Whitted Trained Gray) over Rex Richardson (Team Hammer House) Fall 0:59
  • 170Landon Phillips (Team Hammer House) over Unknown (Unattached) Forf
  • 225 (HWT)Dirk Junkins (Team Hammer House) over Unknown (Unattached) Forf

Match #3 Round 3

Panhandle Youth Wrestling defeated Whitted Trained Gray 72-30

  • 45Bennett Alexander (Panhandle Youth Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50Sterling Knowles (Panhandle Youth Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55Jaxon Starkie (Panhandle Youth Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 60Kolt Palmer (Panhandle Youth Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 65Kaleb Alexander (Panhandle Youth Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 70Izayiah Chavez (Whitted Trained Gray) over Christian Luckey (Panhandle Youth Wrestling) Fall 0:43
  • 75Shiloh Jackson-Bey (Whitted Trained Gray) over Bentley Fuston (Panhandle Youth Wrestling) Fall 0:00
  • 80Zane Libbert (Panhandle Youth Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 85Maya Alvarado (Panhandle Youth Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 90Titus Norman (Whitted Trained Gray) over Ryan Luckey (Panhandle Youth Wrestling) Fall 2:41
  • 95Alex Mendez (Panhandle Youth Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf
  • 100Aiden Torres (Whitted Trained Gray) over Jackson Simmons (Panhandle Youth Wrestling) Fall 1:21
  • 108Kam Palmer (Panhandle Youth Wrestling) over Zyan Banks (Whitted Trained Gray) Fall 1:52
  • 116Ethan Sharkey (Panhandle Youth Wrestling) over Sam Navasal (Whitted Trained Gray) Fall 1:55
  • 125Maeson Otwell (Panhandle Youth Wrestling) over Sam Adams (Whitted Trained Gray) Fall 1:31
  • 140Robbie Rocha (Whitted Trained Gray) over Drew Adams (Panhandle Youth Wrestling) Fall 2:33
  • 170 – Double Forfeit
  • 225 (HWT)Phillip Dillard (Panhandle Youth Wrestling) over Unknown (Unattached) Forf

Match #4 Round 4

Blackcats defeated Whitted Trained Gray 48-40

  • 45 – Double Forfeit
  • 50Joshua Hughey (Blackcats) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55 – Double Forfeit
  • 60Slade Linton (Blackcats) over Unknown (Unattached) Forf
  • 65Ryley Correll (Blackcats) over Unknown (Unattached) Forf
  • 70Izayiah Chavez (Whitted Trained Gray) over Braden Morris (Blackcats) Fall 0:47
  • 75Shiloh Jackson-Bey (Whitted Trained Gray) over Henry Baker (Blackcats) Fall 0:22
  • 80Cayden Fowler (Blackcats) over Unknown (Unattached) Forf
  • 85Andrew Workman (Blackcats) over Unknown (Unattached) Forf
  • 90Titus Norman (Whitted Trained Gray) over Trever Steffy (Blackcats) Fall 2:40
  • 95James Hicks (Blackcats) over Unknown (Unattached) Forf
  • 100Aiden Torres (Whitted Trained Gray) over Sebron Colson (Blackcats) Dec 7-1
  • 108Zyan Banks (Whitted Trained Gray) over Michael Crain (Blackcats) Maj 8-0
  • 116Sam Navasal (Whitted Trained Gray) over Landon Franklin (Blackcats) Dec 7-4
  • 125Sam Adams (Whitted Trained Gray) over Unknown (Unattached) Forf
  • 140Robbie Rocha (Whitted Trained Gray) over Hunter Eldridge (Blackcats) Fall 0:31
  • 170Samuel Griggs (Blackcats) over Unknown (Unattached) Forf
  • 225 (HWT)Rob Atwood (Blackcats) over Unknown (Unattached) Forf

Match #5 Round 5

Southern Illinois Gunslingers defeated Whitted Trained Gray 41-34

  • 45Aria Thephavong (Southern Illinois Gunslingers) over Unknown (Unattached) Forf
  • 50Gibson Ponder (Southern Illinois Gunslingers) over Unknown (Unattached) Forf
  • 55 – Double Forfeit
  • 60 – Double Forfeit
  • 65 – Double Forfeit
  • 70Izayiah Chavez (Whitted Trained Gray) over Brooks Morris (Southern Illinois Gunslingers) Fall 0:46
  • 75Shiloh Jackson-Bey (Whitted Trained Gray) over Jase Holshouser (Southern Illinois Gunslingers) Fall 0:29
  • 80 – Double Forfeit
  • 85Caleb Feil (Southern Illinois Gunslingers) over Unknown (Unattached) Forf
  • 90Titus Norman (Whitted Trained Gray) over Drew Sadler (Southern Illinois Gunslingers) Fall 0:42
  • 95Isaiah Thephavong (Southern Illinois Gunslingers) over Unknown (Unattached) Forf
  • 100Aiden Torres (Whitted Trained Gray) over Zoee Sadler (Southern Illinois Gunslingers) Maj 9-1
  • 108Zyan Banks (Whitted Trained Gray) over Iggy Smout (Southern Illinois Gunslingers) Fall 1:41
  • 116Isaac Smith (Southern Illinois Gunslingers) over Sam Navasal (Whitted Trained Gray) Fall 0:32
  • 125Bryce Edwards (Southern Illinois Gunslingers) over Sam Adams (Whitted Trained Gray) TF 24-9
  • 140Robbie Rocha (Whitted Trained Gray) over Drew Holshouser (Southern Illinois Gunslingers) Fall 0:49
  • 170 – Double Forfeit
  • 225 (HWT)Javier Hollis (Southern Illinois Gunslingers) over Unknown (Unattached) Forf