News Ticker

Deep South Nationals HS Duals Individual Texas Results

AJ Marino of Boneyard Wrestling Academy went 9-0

  • 106 – AJ Marino (Boneyard Wrestling Academy) over Casein Rork (Middle Tenn Misfits) Dec 9-6
  • 106 – AJ Marino (Boneyard Wrestling Academy) over Beau Lewis (Tiger Wrestling) Dec 8-4
  • 106 – AJ Marino (Boneyard Wrestling Academy) over Logan Fowler (Higher Warrior) Dec 10-4
  • 106 – AJ Marino (Boneyard Wrestling Academy) over Luke Bullard (Level Up Green) Fall 0:44
  • 106 – AJ Marino (Boneyard Wrestling Academy) over Bryson Terrell (Team Fire and Ice) SV-1 6-2
  • 106 – AJ Marino (Boneyard Wrestling Academy) over Landon Morgan (Wildcat Wrestling) Fall 0:21
  • 106 – AJ Marino (Boneyard Wrestling Academy) over Tucker Kazienko (Teknique Wrestling) Fall 0:22
  • 106 – AJ Marino (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf
  • 106 – AJ Marino (Boneyard Wrestling Academy) over Grier Hunt (Southeastern Scramblers) Fall 0:40

Darwin Hull of Boneyard Wrestling Academy went 9-0

  • 170 – Darwin Hull (Boneyard Wrestling Academy) over Clint Morrisette (Team Fire and Ice) Dec 5-1
  • 170 – Darwin Hull (Boneyard Wrestling Academy) over ELIJAH O`REAR (Wildcat Wrestling) Fall 1:00
  • 170 – Darwin Hull (Boneyard Wrestling Academy) over Cameron Starks (Teknique Wrestling) Fall 0:59
  • 170 – Darwin Hull (Boneyard Wrestling Academy) over Connor Weeks (Level Up Black) Dec 9-4
  • 170 – Darwin Hull (Boneyard Wrestling Academy) over Malachi Bennett (Southeastern Scramblers) Fall 0:54
  • 170 – Darwin Hull (Boneyard Wrestling Academy) over Gabriel Smith (Middle Tenn Misfits) Fall 2:51
  • 170 – Darwin Hull (Boneyard Wrestling Academy) over Addison Poor (Tiger Wrestling) Fall 1:54
  • 170 – Darwin Hull (Boneyard Wrestling Academy) over Warren Hoyt (Higher Warrior) Dec 6-1
  • 170 – Darwin Hull (Boneyard Wrestling Academy) over Miller Huffman (Level Up Green) Fall 1:21

Eli Sheeren of Boneyard Wrestling Academy went 9-0

  • 195 – Eli Sheeren (Boneyard Wrestling Academy) over Cody Williams (Higher Warrior) Dec 6-1
  • 195 – Eli Sheeren (Boneyard Wrestling Academy) over Nolan Pozzoban (Level Up Green) Fall 2:27
  • 195 – Eli Sheeren (Boneyard Wrestling Academy) over Jason Brumlow (Team Fire and Ice) Dec 5-1
  • 195 – Eli Sheeren (Boneyard Wrestling Academy) over TRENT THOMPSON (Wildcat Wrestling) Fall 0:30
  • 195 – Eli Sheeren (Boneyard Wrestling Academy) over Peyton McComas (Teknique Wrestling) Dec 3-1
  • 195 – Eli Sheeren (Boneyard Wrestling Academy) over Omaury Alvarez (Level Up Black) Fall 2:19
  • 195 – Eli Sheeren (Boneyard Wrestling Academy) over Thomas Stadel (Southeastern Scramblers) Fall 0:45
  • 195 – Eli Sheeren (Boneyard Wrestling Academy) over Zach Dussler (Middle Tenn Misfits) Dec 8-2
  • 195 – Eli Sheeren (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf

Ruben Calderon of Boneyard Wrestling Academy went 8-1

  • 132 – Ruben Calderon (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf
  • 132 – Ruben Calderon (Boneyard Wrestling Academy) over Colton Bishop (Level Up Black) Dec 10-6
  • 132 – Ruben Calderon (Boneyard Wrestling Academy) over Zander Fields (Southeastern Scramblers) Maj 12-1
  • 132 – Hunter Mason (Middle Tenn Misfits) over Ruben Calderon (Boneyard Wrestling Academy) Dec 10-8
  • 132 – Ruben Calderon (Boneyard Wrestling Academy) over Peyton Roberts (Tiger Wrestling) Maj 12-3
  • 132 – Ruben Calderon (Boneyard Wrestling Academy) over Jacob Dease (Higher Warrior) Dec 5-0
  • 132 – Ruben Calderon (Boneyard Wrestling Academy) over Maverick Cooper (Level Up Green) Fall 3:19
  • 132 – Ruben Calderon (Boneyard Wrestling Academy) over Caleb Gumlick (Team Fire and Ice) Fall 1:25
  • 132 – Ruben Calderon (Boneyard Wrestling Academy) over Grant McGill (Wildcat Wrestling) Fall 1:48

Joe Hendershot of Boneyard Wrestling Academy went 8-1

  • 145 – Joe Hendershot (Boneyard Wrestling Academy) over Ayers Honiotes (Teknique Wrestling) Dec 4-0
  • 145 – Joe Hendershot (Boneyard Wrestling Academy) over Jarrod Pominville (Level Up Black) Dec 5-1
  • 145 – Joe Hendershot (Boneyard Wrestling Academy) over Riley Bennett (Southeastern Scramblers) Dec 4-0
  • 145 – Joe Hendershot (Boneyard Wrestling Academy) over Thomas Williams (Middle Tenn Misfits) Dec 6-4
  • 145 – Joe Hendershot (Boneyard Wrestling Academy) over Sean Pitts (Tiger Wrestling) Dec 2-0
  • 145 – Joe Hendershot (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf
  • 145 – Joe Hendershot (Boneyard Wrestling Academy) over Charlie Throne (Level Up Green) Dec 6-0
  • 145 – Braxton Mann (Team Fire and Ice) over Joe Hendershot (Boneyard Wrestling Academy) Dec 5-0
  • 145 – Joe Hendershot (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf

Jonathan Wertz of Boneyard Wrestling Academy went 8-1

  • 182 – Jonathan Wertz (Boneyard Wrestling Academy) over Jonathan Oldknow (Teknique Wrestling) Fall 2:02
  • 182 – Gabe Arnold (Level Up Black) over Jonathan Wertz (Boneyard Wrestling Academy) Dec 4-1
  • 182 – Jonathan Wertz (Boneyard Wrestling Academy) over Kendrick Curtis (Southeastern Scramblers) Fall 1:03
  • 182 – Jonathan Wertz (Boneyard Wrestling Academy) over Spencer Redwhine (Middle Tenn Misfits) Fall 1:16
  • 182 – Jonathan Wertz (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf
  • 182 – Jonathan Wertz (Boneyard Wrestling Academy) over David Bertrand (Higher Warrior) Dec 3-1
  • 182 – Jonathan Wertz (Boneyard Wrestling Academy) over Jack Dyess (Level Up Green) Fall 1:27
  • 182 – Jonathan Wertz (Boneyard Wrestling Academy) over Jesse Greer (Team Fire and Ice) Fall 1:07
  • 182 – Jonathan Wertz (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf

Juan Grange of Boneyard Wrestling Academy went 8-1

  • HWT – Juan Grange (Boneyard Wrestling Academy) over Bowdy Boyce (Team Fire and Ice) Maj 8-0
  • HWT – Juan Grange (Boneyard Wrestling Academy) over Issac Phillips (Tiger Wrestling) Fall 0:32
  • 220 – Juan Grange (Boneyard Wrestling Academy) over Grady Henry (Wildcat Wrestling) Fall 0:51
  • 220 – Juan Grange (Boneyard Wrestling Academy) over Spencer Bovenizer (Teknique Wrestling) Maj 9-1
  • 220 – Juan Grange (Boneyard Wrestling Academy) over Logan Webster (Level Up Black) Maj 12-3
  • 220 – Juan Grange (Boneyard Wrestling Academy) over Zachary Sanger (Southeastern Scramblers) Fall 1:24
  • 220 – Juan Grange (Boneyard Wrestling Academy) over AJ Harvey (Middle Tenn Misfits) Fall 0:56
  • 220 – Ashton Davis (Higher Warrior) over Juan Grange (Boneyard Wrestling Academy) Dec 9-7
  • 220 – Juan Grange (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf

Braxton Brown of Whitted Trained Black went 7-1

  • 126 – Braxton Brown (Whitted Trained Black) over Michael Roe (Level Up Black) Maj 9-1
  • 126 – Braxton Brown (Whitted Trained Black) over Sam Sutton (Ironclad Gray) TF 20-3
  • 126 – Braxton Brown (Whitted Trained Black) over Tyson Wilson (Teknique Wrestling) Fall 0:27
  • 126 – Cory Land (Ironclad Black) over Braxton Brown (Whitted Trained Black) Dec 4-1
  • 126 – Braxton Brown (Whitted Trained Black) over Braiden Haines (Barnyard Brawlers) Maj 10-0
  • 126 – Braxton Brown (Whitted Trained Black) over Dayson Lashlee (Indiana Smackdown Red) Fall 1:07
  • 126 – Braxton Brown (Whitted Trained Black) over Kody Glithero (Indiana Smackdown Black) Maj 11-1
  • 126 – Braxton Brown (Whitted Trained Black) over Xavier Larry (Skull and Crossbones WC) Fall 0:56

Sam Shafer of Whitted Trained Black went 7-1

  • 120 – Jacob Silka (Level Up Black) over Sam Shafer (Whitted Trained Black) Dec 5-2
  • 120 – Sam Shafer (Whitted Trained Black) over Kaleb Shelton (Ironclad Gray) TF 17-2
  • 120 – Sam Shafer (Whitted Trained Black) over Ryan Rodgers (Teknique Wrestling) Fall 0:40
  • 120 – Sam Shafer (Whitted Trained Black) over Unknown (Unattached) Forf
  • 120 – Sam Shafer (Whitted Trained Black) over Parker Dodd (Barnyard Brawlers) Fall 2:22
  • 120 – Sam Shafer (Whitted Trained Black) over Peyton Bowland (Indiana Smackdown Red) Fall 1:54
  • 120 – Sam Shafer (Whitted Trained Black) over Elijah Brooks (Indiana Smackdown Black) Dec 7-1
  • 120 – Sam Shafer (Whitted Trained Black) over Ryley Do Bui (Skull and Crossbones WC) Fall 2:00

Zachariya Evans of Whitted Trained Gray went 7-2

  • 120 – Zachariya Evans (Whitted Trained Gray) over Elijah Brooks (Indiana Smackdown Black) Dec 9-4
  • 120 – Zachariya Evans (Whitted Trained Gray) over Unknown (Unattached) Forf
  • 120 – Zachariya Evans (Whitted Trained Gray) over Calvin William`s Jr (Tiger Wrestling) Dec 8-5
  • 120 – Andy Cable (Team Fire and Ice) over Zachariya Evans (Whitted Trained Gray) Dec 5-2
  • 120 – Zachariya Evans (Whitted Trained Gray) over Zack McFarland (Beach Boys) Dec 7-6
  • 120 – Zachariya Evans (Whitted Trained Gray) over Levi McGrew (Team Yellow Hammer) Fall 2:23
  • 120 – Zachariya Evans (Whitted Trained Gray) over Ryley Do Bui (Skull and Crossbones WC) Fall 2:30
  • 120 – Amantee Mills (RWA Black) over Zachariya Evans (Whitted Trained Gray) Dec 7-3
  • 120 – Zachariya Evans (Whitted Trained Gray) over Nick Sauerwin (Bayou Elite) TF 19-4

 

Finn Shepard of Whitted Trained Black went 6-2

  • 106 – Finn Shepard (Whitted Trained Black) over Tucker Kazienko (Teknique Wrestling) Dec 6-0
  • 106 – Finn Shepard (Whitted Trained Black) over William Anderson (Ironclad Black) Dec 6-4
  • 106 – Preston Haines (Barnyard Brawlers) over Finn Shepard (Whitted Trained Black) Dec 5-0
  • 106 – Liam Krueger (Indiana Smackdown Red) over Finn Shepard (Whitted Trained Black) Dec 1-0
  • 106 – Finn Shepard (Whitted Trained Black) over Dylan Bennett (Indiana Smackdown Black) Dec 9-2
  • 106 – Finn Shepard (Whitted Trained Black) over Jake Glascock (Skull and Crossbones WC) Fall 0:57
  • 106 – Finn Shepard (Whitted Trained Black) over Nathan Payton (Level Up Black) Inj 0:41
  • 106 – Finn Shepard (Whitted Trained Black) over Cruz Rainwater (Ironclad Gray) Fall 0:21

Jakob Smith of Boneyard Wrestling Academy went 6-3

  • 138 – Cole Fort (Team Fire and Ice) over Jakob Smith (Boneyard Wrestling Academy) Dec 1-0
  • 138 – Jakob Smith (Boneyard Wrestling Academy) over Isaac O`Rear (Wildcat Wrestling) Fall 1:09
  • 138 – Jakob Smith (Boneyard Wrestling Academy) over Mark Metz (Teknique Wrestling) Dec 4-2
  • 138 – David Panone (Level Up Black) over Jakob Smith (Boneyard Wrestling Academy) Dec 6-0
  • 138 – Jakob Smith (Boneyard Wrestling Academy) over Dalen Kimble (Southeastern Scramblers) Dec 7-4
  • 138 – Jakob Smith (Boneyard Wrestling Academy) over Emory Taylor (Middle Tenn Misfits) Dec 10-7
  • 138 – Jakob Smith (Boneyard Wrestling Academy) over Timothy Jolicoeur (Tiger Wrestling) Fall 2:28
  • 138 – James Latona (Higher Warrior) over Jakob Smith (Boneyard Wrestling Academy) Dec 3-0
  • 138 – Jakob Smith (Boneyard Wrestling Academy) over Jacobee Connell (Level Up Green) Fall 1:22

Roberto Bautista of Boneyard Wrestling Academy went 6-3

  • 152 – Jackson Hurst (Team Fire and Ice) over Roberto Bautista (Boneyard Wrestling Academy) SV-1 3-1
  • 152 – Roberto Bautista (Boneyard Wrestling Academy) over Domingo Durawa (Wildcat Wrestling) Fall 1:12
  • 152 – Roberto Bautista (Boneyard Wrestling Academy) over Joey Bertrand (Teknique Wrestling) Dec 6-3
  • 152 – RJ Weston (Level Up Black) over Roberto Bautista (Boneyard Wrestling Academy) Fall 1:24
  • 152 – Roberto Bautista (Boneyard Wrestling Academy) over Gavin Channell (Southeastern Scramblers) Maj 8-0
  • 152 – Alex Ables (Middle Tenn Misfits) over Roberto Bautista (Boneyard Wrestling Academy) Dec 3-2
  • 152 – Roberto Bautista (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf
  • 152 – Roberto Bautista (Boneyard Wrestling Academy) over Clay Johnston (Higher Warrior) Dec 4-0
  • 152 – Roberto Bautista (Boneyard Wrestling Academy) over Kelvin Reyes (Level Up Green) Maj 9-1

John Ward of Boneyard Wrestling Academy went 6-3

  • 160 – Tre Morrisette (Team Fire and Ice) over John Ward (Boneyard Wrestling Academy) Fall 2:50
  • 160 – John Ward (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf
  • 160 – John Ward (Boneyard Wrestling Academy) over Tyler Secoy (Teknique Wrestling) Dec 5-2
  • 160 – Jake Piccirilli (Level Up Black) over John Ward (Boneyard Wrestling Academy) Dec 8-1
  • 160 – John Ward (Boneyard Wrestling Academy) over Cole Campbell (Southeastern Scramblers) Dec 11-5
  • 160 – David Conner (Middle Tenn Misfits) over John Ward (Boneyard Wrestling Academy) Dec 10-4
  • 160 – John Ward (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf
  • 160 – John Ward (Boneyard Wrestling Academy) over John-Aidan Pitman (Higher Warrior) Dec 5-0
  • 160 – John Ward (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf

Timothy McGuire of Boneyard Wrestling Academy went 5-4

  • 126 – Brennan Watkins (Team Fire and Ice) over Timothy McGuire (Boneyard Wrestling Academy) Maj 11-3
  • 126 – Timothy McGuire (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf
  • 126 – Timothy McGuire (Boneyard Wrestling Academy) over Tyson Wilson (Teknique Wrestling) Maj 12-1
  • 126 – Michael Roe (Level Up Black) over Timothy McGuire (Boneyard Wrestling Academy) Dec 3-1
  • 126 – Timothy McGuire (Boneyard Wrestling Academy) over Keegan Seaver (Southeastern Scramblers) TF 15-0
  • 126 – Sammy Shires (Middle Tenn Misfits) over Timothy McGuire (Boneyard Wrestling Academy) Dec 7-0
  • 126 – Timothy McGuire (Boneyard Wrestling Academy) over Tyson McCullough (Tiger Wrestling) Dec 9-5
  • 126 – Oliver Howard (Higher Warrior) over Timothy McGuire (Boneyard Wrestling Academy) Dec 8-2
  • 126 – Timothy McGuire (Boneyard Wrestling Academy) over Caden Canzano (Level Up Green) Dec 4-1

Holt Hayes of Boneyard Wrestling Academy went 5-4

  • HWT – Holt Hayes (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf
  • HWT – Frankie Valle (Level Up Black) over Holt Hayes (Boneyard Wrestling Academy) Fall 0:52
  • HWT – Parrish Pacetti (Southeastern Scramblers) over Holt Hayes (Boneyard Wrestling Academy) Fall 0:11
  • HWT – Tydarious Kelly (Middle Tenn Misfits) over Holt Hayes (Boneyard Wrestling Academy) Fall 0:46
  • HWT – Ian Howell (Higher Warrior) over Holt Hayes (Boneyard Wrestling Academy) Fall 1:16
  • HWT – Holt Hayes (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf
  • HWT – Holt Hayes (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf
  • 220 – Holt Hayes (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf
  • 220 – Holt Hayes (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf

Jude Camacho of Ironclad Black went 5-3

  • 138 – Trae Mcdaniel (Higher Warrior) over Jude Camacho (Ironclad Black) Dec 4-3
  • 132 – Jude Camacho (Ironclad Black) over Harper Dedman (Indiana Smackdown Black) Dec 2-1
  • 132 – Zeke Seltzer (PM Savages) over Jude Camacho (Ironclad Black) Dec 3-0
  • 132 – Jude Camacho (Ironclad Black) over Brady Ison (Barnyard Brawlers) Dec 1-0
  • 132 – Jacob Frost (Bayou Elite) over Jude Camacho (Ironclad Black) SV-1 2-0
  • 132 – Jude Camacho (Ironclad Black) over Clay Rankin (Whitted Trained Black) Dec 2-0
  • 132 – Jude Camacho (Ironclad Black) over Unknown (Unattached) Forf
  • 132 – Jude Camacho (Ironclad Black) over Logan Blackburn (Central Illinois Academy of Wrestling) Fall 2:17

Zarek Hernandez of Boneyard Wrestling Academy went 4-5

  • 113 – Hudson Waldrop (Higher Warrior) over Zarek Hernandez (Boneyard Wrestling Academy) Dec 4-1
  • 113 – Zarek Hernandez (Boneyard Wrestling Academy) over Ethan McCollugh (Level Up Green) Dec 3-0
  • 113 – Ethan Lipsey (Team Fire and Ice) over Zarek Hernandez (Boneyard Wrestling Academy) Dec 6-2
  • 113 – Zarek Hernandez (Boneyard Wrestling Academy) over Alan Newell (Wildcat Wrestling) Fall 1:06
  • 113 – Noah Danforth (Teknique Wrestling) over Zarek Hernandez (Boneyard Wrestling Academy) Fall 3:02
  • 113 – Dominic DiTomasso (Level Up Black) over Zarek Hernandez (Boneyard Wrestling Academy) Dec 6-3
  • 113 – Zarek Hernandez (Boneyard Wrestling Academy) over Patton Bailey (Southeastern Scramblers) Dec 5-0
  • 113 – Justin Bradford (Middle Tenn Misfits) over Zarek Hernandez (Boneyard Wrestling Academy) Maj 11-2
  • 113 – Zarek Hernandez (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf

Kolten Oborny of Boneyard Wrestling Academy went 4-5

  • 120 – Yanni Vines (Higher Warrior) over Kolten Oborny (Boneyard Wrestling Academy) Maj 13-2
  • 120 – Kolten Oborny (Boneyard Wrestling Academy) over Josh Sanders (Level Up Green) Dec 3-0
  • 120 – Andy Cable (Team Fire and Ice) over Kolten Oborny (Boneyard Wrestling Academy) Dec 3-1
  • 120 – Kolten Oborny (Boneyard Wrestling Academy) over Unknown (Unattached) Forf
  • 120 – Kolten Oborny (Boneyard Wrestling Academy) over Ryan Rodgers (Teknique Wrestling) Fall 1:20
  • 120 – Jacob Silka (Level Up Black) over Kolten Oborny (Boneyard Wrestling Academy) Fall 3:09
  • 120 – Bentley Ellison (Southeastern Scramblers) over Kolten Oborny (Boneyard Wrestling Academy) Dec 4-0
  • 120 – Trey Bates (Middle Tenn Misfits) over Kolten Oborny (Boneyard Wrestling Academy) Maj 11-1
  • 120 – Kolten Oborny (Boneyard Wrestling Academy) over Calvin William`s Jr (Tiger Wrestling) Fall 2:40

Parker Dunn of Whitted Trained Gray went 3-5

  • 145 – Ladonald Phillips (Skull and Crossbones WC) over Parker Dunn (Whitted Trained Gray) Fall 3:08
  • 145 – Josh Atkins (Bayou Elite) over Parker Dunn (Whitted Trained Gray) Dec 5-0
  • 145 – Parker Dunn (Whitted Trained Gray) over Unknown (Unattached) Forf
  • 138 – Cole Fort (Team Fire and Ice) over Parker Dunn (Whitted Trained Gray) Fall 0:12
  • 138 – Parker Dunn (Whitted Trained Gray) over Unknown (Unattached) Forf
  • 138 – Parker Dunn (Whitted Trained Gray) over Gabe Maddox (Team Yellow Hammer) Fall 2:30
  • 138 – Joe Sealey (RWA Black) over Parker Dunn (Whitted Trained Gray) Fall 1:14
  • 138 – Zach Wilson (Indiana Smackdown Black) over Parker Dunn (Whitted Trained Gray) Fall 0:35

Levi Banks of Whitted Trained Black went 3-5

  • 160 – Aiden Hardcastle (Indiana Smackdown Black) over Levi Banks (Whitted Trained Black) Fall 3:19
  • 160 – Levi Banks (Whitted Trained Black) over Unknown (Unattached) Forf
  • 160 – Jake Piccirilli (Level Up Black) over Levi Banks (Whitted Trained Black) Dec 6-2
  • 160 – Levi Banks (Whitted Trained Black) over Chris Congress (Ironclad Gray) Maj 16-2
  • 160 – Levi Banks (Whitted Trained Black) over Tyler Secoy (Teknique Wrestling) Dec 7-2
  • 160 – Jack Lamey (Ironclad Black) over Levi Banks (Whitted Trained Black) Dec 8-1
  • 160 – Riley Rust (Barnyard Brawlers) over Levi Banks (Whitted Trained Black) Maj 9-0
  • 160 – David Tucker (Indiana Smackdown Red) over Levi Banks (Whitted Trained Black) Maj 11-1

Jayson Stahl of Whitted Trained Black went 3-5

  • 182 – Jayson Stahl (Whitted Trained Black) over Joe Clowdus (Ironclad Gray) Fall 1:57
  • 170 – Connor Weeks (Level Up Black) over Jayson Stahl (Whitted Trained Black) Dec 7-5
  • 170 – Cameron Starks (Teknique Wrestling) over Jayson Stahl (Whitted Trained Black) Maj 13-0
  • 170 – Gavin Cagle (Ironclad Black) over Jayson Stahl (Whitted Trained Black) Fall 1:09
  • 170 – Gunner Henry (Barnyard Brawlers) over Jayson Stahl (Whitted Trained Black) Dec 7-0
  • 170 – Jayson Stahl (Whitted Trained Black) over Tristan Statler (Indiana Smackdown Red) Fall 1:58
  • 170 – Jahmon Spiller (Indiana Smackdown Black) over Jayson Stahl (Whitted Trained Black) Fall 3:12
  • 170 – Jayson Stahl (Whitted Trained Black) over Unknown (Unattached) Forf