in

2019 Freakshow Results

Division weight Name Place
Caprock Wrestling
18U 160 Brody Willits
18U 195 Colton Thomas
El Paso Sundevils
18U 132 Aaron Aragon
18U 126 Jordan Ellinton
Lovejoy Wrestling
18U 152 Roger Vislosky
Ohana Wrestling
18U Elite 145  Austin Hartmangruber
18U Elite 138 Deshawn Cosby
18U 106 Zarek Hernandez
Omada Kitrinos Wrestling
18U 126 Jesse Perea
18U 126 Andres Mendoza
18U 106 Ashton Bennert
18U 145 Greg Dean
18U 160 Jaydn Heaton 1st place
18U 195 Kale Farrington 2nd place
18U 145 Moses Torres
Rockwall Wrestling
18U 126 Hunter Males
W4R Training
18U Elite 182 Samuel Perez 6th place
18U Elite 195 Samuel Perez
18U 120 Ruben Calderon
18U Elite 120 Ruben Calderon
Whitted Trained
18U Elite 120 Donavan Whitted 2nd place
10U 73 Hassan Shamkhl
8U 58 Hussein Shamkhl
12U 82 Jair Jackson-Bey 1st place
15U 88 Javin Jackson-Bey 1st place
8U 46 Kal Jewett
12U 86 Luke Burgar
12U 90 Luke Burgar
10U 73 Shiloh Jackson-Bey 1st place
8U 62 Tavyon Windham
3F Wrestling
12U 78 Charlie Trujillo
12U 98 Dayne Garcia Stormer
12U 130 Cole Meyers 3rd
10U 65 Braiden Bartlett
Boneyard Wrestling
12U 90 Caio Aron 2nd place
15U 95 AJ Marino 5th place
12U 78 Dale Box
15U 78 Kaleb Smith
15U 109 Kolten Oborny
12U 78 Luca Rios
15U 88 Tristan Rios
Girls 9-12 191 Brittyn Corbishley 2nd place
Girls 9-12 109 Jayden Beaumore
18U Elite 126 Corey Camden
18U 132 Jacob Grogan 6th place
18U 120 Jakob Smith
Girls 9-12 123 Kasten Mahoney
18U 120 Roman De La Cruz
NB Elite
15U 116 Jimmy Benne
15U 137 Keller Lockstedt
12U 98 Zayn Navarrete
18U 145 Alex Boarnet
18U 132 Austin Saylor
18U 132 Donavan Fisher
18U 145 Jackson Gonzalez 6th place
18U 170 Michael Porter
18U 145 Tyler Ramirez 5th place
Rezults Wrestling
Girls 3-5 65 Addison Schaub
Girls K-2 37 Avery Schaub 2nd place
8U 46 Josh Schaub
49 Josh Schaub 5th place
18U 113 Sean Bonner
Takedown Elite
Girls 3-5 65 Emberlyn Atma 6th place
6U 37 Kemp Enriquez 5th place
Girls 3-5 71 Paige Atma 6th place
15U 123 Stephen Henderson
18U 120 Andre Ramirez
18U 126 Avery Atma
18U 138 Christopher Martinez
Girls 9-12 130 Crystal Flores
Girls 9-12 109 Crystal Moehlig
18U 152 Ivan Hernandez
18U 106 Jayden Bustillos
18U 152 Joshua Gonzalez
18U 113 Kyle Morales
Girls 9-12 101 Kylie Hernandez
Girls 9-12 116 Lexys Basurto
18U 132 Oscar Hernandez
Girls 9-12 109 Victoria Numez 4th place
Girls 9-12 191 Zoe Hankins 3rd place
Tech Fall
18U 122 Rudy Bautista
18U 195 Corbin Phelps 1st place
18U 138 Daniel McGurk
18U 138 Roberto Bautista
18U Elite 138 Roberto Bautista
Vici Wrestling
Girls 6-8 HWT Avery Beckman 1st place
12U 82 Tristan Forsman
Girl 9-12 145 Avery Beckman 2nd place
18U 138 Caleb Mata
18U Elite 138 Caleb Mata
18U 132 Odin Hicks
18U Elite 132 odin Hicks
18U 160 Ashton Boyd
18U Elite 160 ashton Boyd
Girl 9-12 123 Olivia Mottley
Team Xtreme
73 Dimas Sosa
95 Ian Abdallah
79 Naime Abdallah 3rd place
113 Sarah Callender 6th place
Wesley Wrestling
84 Deja Salazar 2nd place

What do you think?

Written by TexasWrestling