News Ticker
Wrestling Texas Apparel

Heritage Duals Results

Guaranteed Places

  • 1st Place – Coppell Hs
  • 2nd Place – Dallas Highland Park Hs
  • 3rd Place – Lone Star
  • 4th Place – TCA
  • 5th Place – The Colony
  • 6th Place – Frisco Heritage
  • 7th Place – Richardson Berkner Hs
  • 8th Place – Heritage Hall School

Round 1

  • Coppell Hs defeated The Colony 53-24.
  • Lone Star defeated Heritage Hall School 48-14.
  • TCA defeated Richardson Berkner Hs 54-18.
  • Dallas Highland Park Hs defeated Frisco Heritage 53-30.

Round 2

  • Coppell Hs defeated Lone Star 45-33.
  • The Colony defeated Heritage Hall School 60-12.
  • Dallas Highland Park Hs defeated TCA 48-27.
  • Frisco Heritage defeated Richardson Berkner Hs 51-6.

Round 3

  • Coppell Hs defeated Heritage Hall School 60-18.
  • Lone Star defeated The Colony 45-30.
  • TCA defeated Frisco Heritage 42-30.
  • Dallas Highland Park Hs defeated Richardson Berkner Hs 66-12.

Round 4

  • Coppell Hs defeated TCA 52-29.
  • Dallas Highland Park Hs defeated Lone Star 48-36.
  • The Colony defeated Richardson Berkner Hs 54-21.
  • Frisco Heritage defeated Heritage Hall School 42-29.

Round 5

  • Coppell Hs defeated Dallas Highland Park Hs 48-33.
  • This match has not been wrestled yet.
  • The Colony defeated Frisco Heritage 43-33.
  • Richardson Berkner Hs defeated Heritage Hall School 30-24.

Guaranteed 1st place

Match #1 Round 1

Coppell Hs defeated The Colony 53-24

  • 106Keigo Kawazoe (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 113Wang Lee (Coppell Hs) over Kai Barkkume (The Colony) Fall 2:55
  • 120Peyton Kobelt (The Colony) over Joel Hernandez (Coppell Hs) Fall 1:29
  • 126Hudson Herring (The Colony) over Jackson Moss (Coppell Hs) Maj 11-2
  • 132Isaiah Washington (The Colony) over Siddharth Chintalapudi (Coppell Hs) Fall 5:13
  • 138Ashton McCabe (The Colony) over Garrett Hardin (Coppell Hs) TF 16-1
  • 145Brayden Schneider (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 152Nico Yut (Coppell Hs) over Landon Amaya (The Colony) TF 15-0
  • 160Travis Peek (Coppell Hs) over Preston Zacha (The Colony) Fall 3:04
  • 170Jackson Briscoe (Coppell Hs) over Andre Nunez (The Colony) Fall 1:18
  • 182Chandler Cooley (The Colony) over Jacob MacKenna (Coppell Hs) Dec 9-4
  • 195Luke Walker (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 220Preston Williams (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 285Jedi Irizarry (Coppell Hs) over Kaden McFarland (The Colony) Fall 0:47

Match #2 Round 2

Coppell Hs defeated Lone Star 45-33

  • 113Wang Lee (Coppell Hs) over Deontaye Przekop (Lone Star) Fall 2:46
  • 120Joel Hernandez (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 126Jackson Moss (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 132La`Stot Pleasant (Lone Star) over Siddharth Chintalapudi (Coppell Hs) Fall 0:48
  • 138AJ Thuenemann (Lone Star) over Garrett Hardin (Coppell Hs) Fall 5:01
  • 145Naseer Willis (Lone Star) over Brayden Schneider (Coppell Hs) Dec 12-8
  • 152Nico Yut (Coppell Hs) over Austin Feste (Lone Star) Fall 0:49
  • 160Travis Peek (Coppell Hs) over Scott Trouy (Lone Star) Fall 1:19
  • 170Jackson Briscoe (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 182Nick Woolston (Lone Star) over Jacob MacKenna (Coppell Hs) Fall 2:34
  • 195Cade Cowan (Lone Star) over Luke Walker (Coppell Hs) Fall 1:55
  • 220Michael Gaisoa (Lone Star) over Preston Williams (Coppell Hs) Fall 0:53
  • 285Jedi Irizarry (Coppell Hs) over Aaron Earp (Lone Star) Dec 5-0
  • 106Keigo Kawazoe (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf

Match #3 Round 3

Coppell Hs defeated Heritage Hall School 60-18

  • 126Jake Denney (Heritage Hall School) over Jackson Moss (Coppell Hs) Fall 1:15
  • 132Gannon Allen (Heritage Hall School) over Siddharth Chintalapudi (Coppell Hs) Fall 0:28
  • 138Val Park (Heritage Hall School) over Garrett Hardin (Coppell Hs) Fall 2:46
  • 145Brayden Schneider (Coppell Hs) over Nick Parkinson (Heritage Hall School) Fall 1:04
  • 152Nico Yut (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 160Travis Peek (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 170Jackson Briscoe (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 182Jacob MacKenna (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 195Luke Walker (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 220Preston Williams (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 285Jedi Irizarry (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 106Keigo Kawazoe (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 113 – Double Forfeit
  • 120Wang Lee (Coppell Hs) over Cole Allen (Heritage Hall School) Fall 5:11

Match #4 Championship Bracket

Coppell Hs defeated TCA 52-29

  • 126Jackson Moss (Coppell Hs) over Logan Rock (TCA) Maj 9-1
  • 132Alan Fandrich (TCA) over Siddharth Chintalapudi (Coppell Hs) Fall 0:40
  • 138Mason Morland (TCA) over Garrett Hardin (Coppell Hs) Fall 1:31
  • 145Caleb Key (TCA) over Brayden Schneider (Coppell Hs) Fall 3:11
  • 152Noah Miller (TCA) over Nico Yut (Coppell Hs) Fall 1:49
  • 160Hunter Balk (TCA) over Travis Peek (Coppell Hs) TF 24-8
  • 170Jackson Briscoe (Coppell Hs) over Dylan Young (TCA) Fall 2:59
  • 182Arthur Fairchild (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 195Luke Walker (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 220Preston Williams (Coppell Hs) over Mark Nilson (TCA) Fall 0:07
  • 285Jedi Irizarry (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 106Keigo Kawazoe (Coppell Hs) over Luke Townley (TCA) Fall 2:48
  • 113Wang Lee (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 120Joel Hernandez (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf

Match #5 1st Place Match

Coppell Hs defeated Dallas Highland Park Hs 48-33

  • 132Carter Puckett (Dallas Highland Park Hs) over Siddharth Chintalapudi (Coppell Hs) Fall 2:24
  • 138Justin Crump (Dallas Highland Park Hs) over Garrett Hardin (Coppell Hs) Fall 3:43
  • 145Spencer Buchholz (Dallas Highland Park Hs) over Brayden Schneider (Coppell Hs) Maj 18-6
  • 152Nico Yut (Coppell Hs) over Edward Stocker (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:08
  • 160Travis Peek (Coppell Hs) over Carter Barden (Dallas Highland Park Hs) Fall 0:35
  • 170Jackson Briscoe (Coppell Hs) over John Howie (Dallas Highland Park Hs) Fall 0:38
  • 182Jacob MacKenna (Coppell Hs) over Vincent Frizell (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:53
  • 195Luke Walker (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
  • 220Preston Williams (Coppell Hs) over Cole Richter (Dallas Highland Park Hs) Fall 0:11
  • 285AIdan Conner (Dallas Highland Park Hs) over Jedi Irizarry (Coppell Hs) TF 17-1
  • 106Parker Stafford (Dallas Highland Park Hs) over Keigo Kawazoe (Coppell Hs) Fall 1:34
  • 113Wang Lee (Coppell Hs) over Emory Martin (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:26
  • 120Joel Hernandez (Coppell Hs) over Robert Winters (Dallas Highland Park Hs) Fall 2:47
  • 126Bryce Henderson (Dallas Highland Park Hs) over Jackson Moss (Coppell Hs) Fall 2:53
  • Guaranteed 2nd place

    Match #1 Round 1

    Dallas Highland Park Hs defeated Frisco Heritage 53-30

    • 106Parker Stafford (Dallas Highland Park Hs) over Collin Lebrilla (Frisco Heritage) TF 23-8
    • 113Emory Martin (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
    • 120Robert Winters (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
    • 126Bryce Henderson (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
    • 132Justin Crump (Dallas Highland Park Hs) over Kip Reeder (Frisco Heritage) Fall 0:57
    • 138Carter Puckett (Dallas Highland Park Hs) over Mark Eguve (Frisco Heritage) Fall 1:19
    • 145Andrew Warkins (Frisco Heritage) over Spencer Buchholz (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:42
    • 152Allan Sosamon (Frisco Heritage) over Edward Stocker (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:00
    • 160Dylan Jacinto (Frisco Heritage) over John Howie (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:06
    • 170Carter Barden (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
    • 182Kurt Lenz (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
    • 195Vincent Frizell (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
    • 220Anthony Dalfonzo (Frisco Heritage) over Cole Richter (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:04
    • 285AIdan Conner (Dallas Highland Park Hs) over Braxton Kime (Frisco Heritage) Fall 2:59

    Match #2 Round 2

    Dallas Highland Park Hs defeated TCA 48-27

    • 113Emory Martin (Dallas Highland Park Hs) over Ryan Freese (TCA) Fall 0:18
    • 120Robert Winters (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
    • 126Bryce Henderson (Dallas Highland Park Hs) over Logan Rock (TCA) Fall 2:32
    • 132Alan Fandrich (TCA) over Carter Puckett (Dallas Highland Park Hs) Dec 10-4
    • 138Mason Morland (TCA) over Justin Crump (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:18
    • 145Spencer Buchholz (Dallas Highland Park Hs) over Caleb Key (TCA) Fall 3:43
    • 152Noah Miller (TCA) over Edward Stocker (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:26
    • 160Hunter Balk (TCA) over John Howie (Dallas Highland Park Hs) Fall 0:23
    • 170Dylan Young (TCA) over Carter Barden (Dallas Highland Park Hs) Fall 2:17
    • 182Vincent Frizell (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
    • 195 – Double Forfeit
    • 220Cole Richter (Dallas Highland Park Hs) over Mark Nilson (TCA) Fall 2:17
    • 285AIdan Conner (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
    • 106Parker Stafford (Dallas Highland Park Hs) over Luke Townley (TCA) Fall 0:57

    Match #3 Round 3

    Dallas Highland Park Hs defeated Richardson Berkner Hs 66-12

    • 120Robert Winters (Dallas Highland Park Hs) over Brandon Garcia (Richardson Berkner Hs) Forf
    • 126Brandon Garcia (Richardson Berkner Hs) over Bryce Henderson (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:34
    • 132Carter Puckett (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
    • 138Justin Crump (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
    • 145Spencer Buchholz (Dallas Highland Park Hs) over Martin Davilla (Richardson Berkner Hs) Fall 3:27
    • 152Edward Stocker (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
    • 160Carter Barden (Dallas Highland Park Hs) over Daniel Gomez (Richardson Berkner Hs) Fall 1:14
    • 170John Howie (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
    • 182Treyvion Van Dycke (Richardson Berkner Hs) over Vincent Frizell (Dallas Highland Park Hs) Fall 0:39
    • 195 – Double Forfeit
    • 220Cole Richter (Dallas Highland Park Hs) over Patchen Walker (Richardson Berkner Hs) Fall 0:21
    • 285AIdan Conner (Dallas Highland Park Hs) over James Coleman (Richardson Berkner Hs) Fall 2:36
    • 106Parker Stafford (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
    • 113Emory Martin (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf

    Match #4 Championship Bracket

    Dallas Highland Park Hs defeated Lone Star 48-36

    • 126Bryce Henderson (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
    • 132La`Stot Pleasant (Lone Star) over Justin Crump (Dallas Highland Park Hs) Fall 0:57
    • 138Carter Puckett (Dallas Highland Park Hs) over AJ Thuenemann (Lone Star) Fall 3:19
    • 145Spencer Buchholz (Dallas Highland Park Hs) over Naseer Willis (Lone Star) Fall 7:00
    • 152Austin Feste (Lone Star) over Edward Stocker (Dallas Highland Park Hs) Fall 2:23
    • 160Carter Barden (Dallas Highland Park Hs) over Scott Trouy (Lone Star) Fall 3:19
    • 170John Howie (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
    • 182Nick Woolston (Lone Star) over Vincent Frizell (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:08
    • 195Cade Cowan (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
    • 220Aaron Earp (Lone Star) over Cole Richter (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:08
    • 285AIdan Conner (Dallas Highland Park Hs) over Michael Gaisoa (Lone Star) Fall 2:52
    • 106Parker Stafford (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
    • 113Deontaye Przekop (Lone Star) over Emory Martin (Dallas Highland Park Hs) Fall 5:28
    • 120Robert Winters (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf

    Match #5 1st Place Match

    Coppell Hs defeated Dallas Highland Park Hs 48-33

    • 132Carter Puckett (Dallas Highland Park Hs) over Siddharth Chintalapudi (Coppell Hs) Fall 2:24
    • 138Justin Crump (Dallas Highland Park Hs) over Garrett Hardin (Coppell Hs) Fall 3:43
    • 145Spencer Buchholz (Dallas Highland Park Hs) over Brayden Schneider (Coppell Hs) Maj 18-6
    • 152Nico Yut (Coppell Hs) over Edward Stocker (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:08
    • 160Travis Peek (Coppell Hs) over Carter Barden (Dallas Highland Park Hs) Fall 0:35
    • 170Jackson Briscoe (Coppell Hs) over John Howie (Dallas Highland Park Hs) Fall 0:38
    • 182Jacob MacKenna (Coppell Hs) over Vincent Frizell (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:53
    • 195Luke Walker (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
    • 220Preston Williams (Coppell Hs) over Cole Richter (Dallas Highland Park Hs) Fall 0:11
    • 285AIdan Conner (Dallas Highland Park Hs) over Jedi Irizarry (Coppell Hs) TF 17-1
    • 106Parker Stafford (Dallas Highland Park Hs) over Keigo Kawazoe (Coppell Hs) Fall 1:34
    • 113Wang Lee (Coppell Hs) over Emory Martin (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:26
    • 120Joel Hernandez (Coppell Hs) over Robert Winters (Dallas Highland Park Hs) Fall 2:47
    • 126Bryce Henderson (Dallas Highland Park Hs) over Jackson Moss (Coppell Hs) Fall 2:53
    • Match #1 Round 1

      Dallas Highland Park Hs defeated Frisco Heritage 53-30

      • 106Parker Stafford (Dallas Highland Park Hs) over Collin Lebrilla (Frisco Heritage) TF 23-8
      • 113Emory Martin (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 120Robert Winters (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 126Bryce Henderson (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 132Justin Crump (Dallas Highland Park Hs) over Kip Reeder (Frisco Heritage) Fall 0:57
      • 138Carter Puckett (Dallas Highland Park Hs) over Mark Eguve (Frisco Heritage) Fall 1:19
      • 145Andrew Warkins (Frisco Heritage) over Spencer Buchholz (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:42
      • 152Allan Sosamon (Frisco Heritage) over Edward Stocker (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:00
      • 160Dylan Jacinto (Frisco Heritage) over John Howie (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:06
      • 170Carter Barden (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 182Kurt Lenz (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 195Vincent Frizell (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 220Anthony Dalfonzo (Frisco Heritage) over Cole Richter (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:04
      • 285AIdan Conner (Dallas Highland Park Hs) over Braxton Kime (Frisco Heritage) Fall 2:59

      Match #2 Round 2

      Frisco Heritage defeated Richardson Berkner Hs 51-6

      • 106Collin Lebrilla (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 113 – Double Forfeit
      • 120 – Double Forfeit
      • 126Brandon Garcia (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 132Kip Reeder (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 138Mark Eguve (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 145Andrew Warkins (Frisco Heritage) over Martin Davilla (Richardson Berkner Hs) Fall 1:04
      • 152Allan Sosamon (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 160Dylan Jacinto (Frisco Heritage) over Daniel Gomez (Richardson Berkner Hs) Fall 1:30
      • 170 – Double Forfeit
      • 182Kurt Lenz (Frisco Heritage) over Treyvion Van Dycke (Richardson Berkner Hs) Fall 1:18
      • 195 – Double Forfeit
      • 220Braxton Kime (Frisco Heritage) over Patchen Walker (Richardson Berkner Hs) Fall 1:22
      • 285Anthony Dalfonzo (Frisco Heritage) over Logan Tallent (Richardson Berkner Hs) Dec 8-1

      Match #3 Round 3

      TCA defeated Frisco Heritage 42-30

      • 106Collin Lebrilla (Frisco Heritage) over Ryan Freese (TCA) Fall 1:45
      • 113Luke Townley (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 120 – Double Forfeit
      • 126Logan Rock (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 132Alan Fandrich (TCA) over Kip Reeder (Frisco Heritage) Fall 0:41
      • 138Mason Morland (TCA) over Mark Eguve (Frisco Heritage) Fall 2:55
      • 145Andrew Warkins (Frisco Heritage) over Caleb Key (TCA) Fall 3:18
      • 152Noah Miller (TCA) over Allan Sosamon (Frisco Heritage) Fall 1:46
      • 160Hunter Balk (TCA) over Dylan Jacinto (Frisco Heritage) Fall 0:19
      • 170Dylan Young (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 182Kurt Lenz (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 195 – Double Forfeit
      • 220Anthony Dalfonzo (Frisco Heritage) over Mark Nilson (TCA) Fall 1:28
      • 285Braxton Kime (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf

      Match #4 Consolation Bracket

      Frisco Heritage defeated Heritage Hall School 42-29

      • 106Collin Lebrilla (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 113Cole Allen (Heritage Hall School) over Unknown (Unattached) Forf
      • 120Miles Williams (Heritage Hall School) over Unknown (Unattached) Forf
      • 126Jake Denney (Heritage Hall School) over Unknown (Unattached) Forf
      • 132Gannon Allen (Heritage Hall School) over Kip Reeder (Frisco Heritage) Fall 3:32
      • 138Val Park (Heritage Hall School) over Mark Eguve (Frisco Heritage) TF 19-3
      • 145Andrew Warkins (Frisco Heritage) over Nick Parkinson (Heritage Hall School) Fall 1:10
      • 152Allan Sosamon (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 160Dylan Jacinto (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 170 – Double Forfeit
      • 182Kurt Lenz (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 195 – Double Forfeit
      • 220Anthony Dalfonzo (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 285Braxton Kime (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf

      Match #5 5th Place Match

      The Colony defeated Frisco Heritage 43-33

      • 106Collin Lebrilla (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 113Kai Barkkume (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 120Isaac Lopez (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 126Peyton Kobelt (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 132Hudson Herring (The Colony) over Kip Reeder (Frisco Heritage) Maj 9-1
      • 138Isaiah Washington (The Colony) over Mark Eguve (Frisco Heritage) Fall 5:13
      • 145Andrew Warkins (Frisco Heritage) over Ashton McCabe (The Colony) Fall 2:28
      • 152Allan Sosamon (Frisco Heritage) over Landon Amaya (The Colony) Dec 7-2
      • 160Preston Zacha (The Colony) over Dylan Jacinto (Frisco Heritage) Dec 4-3
      • 170Andre Nunez (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 182Kurt Lenz (Frisco Heritage) over Chandler Cooley (The Colony) Fall 1:48
      • 195Juan Merchan (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 220Anthony Dalfonzo (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 285Braxton Kime (Frisco Heritage) over Kaden McFarland (The Colony) Fall 0:49

      Match #1 Round 1

      Lone Star defeated Heritage Hall School 48-14

      • 132La`Stot Pleasant (Lone Star) over Gannon Allen (Heritage Hall School) Fall 0:00
      • 138Val Park (Heritage Hall School) over AJ Thuenemann (Lone Star) TF 16-0
      • 145Naseer Willis (Lone Star) over Nick Parkinson (Heritage Hall School) Fall 1:53
      • 152Austin Feste (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
      • 160Scott Trouy (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
      • 170 – Double Forfeit
      • 182Nathan Wise (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
      • 195Cade Cowan (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
      • 220Aaron Earp (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
      • 285Michael Gaisoa (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
      • 106 – Double Forfeit
      • 113 – Double Forfeit
      • 120Cole Allen (Heritage Hall School) over Deontaye Przekop (Lone Star) Dec 4-0
      • 126Jake Denney (Heritage Hall School) over Unknown (Unattached) Forf

      Match #2 Round 2

      The Colony defeated Heritage Hall School 60-12

      • 106 – Double Forfeit
      • 113Kai Barkkume (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 120Peyton Kobelt (The Colony) over Cole Allen (Heritage Hall School) Fall 1:53
      • 126Jake Denney (Heritage Hall School) over Isaac Lopez (The Colony) Fall 1:20
      • 132Hudson Herring (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 138Val Park (Heritage Hall School) over Isaiah Washington (The Colony) Fall 1:19
      • 145Ashton McCabe (The Colony) over Nick Parkinson (Heritage Hall School) Fall 1:25
      • 152Landon Amaya (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 160Blake Everett (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 170Preston Zacha (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 182 – Double Forfeit
      • 195Chandler Cooley (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 220Juan Merchan (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 285Kaden McFarland (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf

      Match #3 Round 3

      Coppell Hs defeated Heritage Hall School 60-18

      • 126Jake Denney (Heritage Hall School) over Jackson Moss (Coppell Hs) Fall 1:15
      • 132Gannon Allen (Heritage Hall School) over Siddharth Chintalapudi (Coppell Hs) Fall 0:28
      • 138Val Park (Heritage Hall School) over Garrett Hardin (Coppell Hs) Fall 2:46
      • 145Brayden Schneider (Coppell Hs) over Nick Parkinson (Heritage Hall School) Fall 1:04
      • 152Nico Yut (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 160Travis Peek (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 170Jackson Briscoe (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 182Jacob MacKenna (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 195Luke Walker (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 220Preston Williams (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 285Jedi Irizarry (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 106Keigo Kawazoe (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 113 – Double Forfeit
      • 120Wang Lee (Coppell Hs) over Cole Allen (Heritage Hall School) Fall 5:11

      Match #4 Consolation Bracket

      Frisco Heritage defeated Heritage Hall School 42-29

      • 106Collin Lebrilla (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 113Cole Allen (Heritage Hall School) over Unknown (Unattached) Forf
      • 120Miles Williams (Heritage Hall School) over Unknown (Unattached) Forf
      • 126Jake Denney (Heritage Hall School) over Unknown (Unattached) Forf
      • 132Gannon Allen (Heritage Hall School) over Kip Reeder (Frisco Heritage) Fall 3:32
      • 138Val Park (Heritage Hall School) over Mark Eguve (Frisco Heritage) TF 19-3
      • 145Andrew Warkins (Frisco Heritage) over Nick Parkinson (Heritage Hall School) Fall 1:10
      • 152Allan Sosamon (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 160Dylan Jacinto (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 170 – Double Forfeit
      • 182Kurt Lenz (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 195 – Double Forfeit
      • 220Anthony Dalfonzo (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 285Braxton Kime (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf

      Match #5 7th Place Match

      Richardson Berkner Hs defeated Heritage Hall School 30-24

      • 132Gannon Allen (Heritage Hall School) over Unknown (Unattached) Forf
      • 138Val Park (Heritage Hall School) over Unknown (Unattached) Forf
      • 145Martin Davilla (Richardson Berkner Hs) over Nick Parkinson (Heritage Hall School) Fall 0:33
      • 152 – Double Forfeit
      • 160Daniel Gomez (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 170 – Double Forfeit
      • 182Treyvion Van Dycke (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 195 – Double Forfeit
      • 220Patchen Walker (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 285James Coleman (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 106 – Double Forfeit
      • 113 – Double Forfeit
      • 120Cole Allen (Heritage Hall School) over Unknown (Unattached) Forf
      • 126Jake Denney (Heritage Hall School) over Brandon Garcia (Richardson Berkner Hs) Fall 3:38

      Match #1 Round 1

      Lone Star defeated Heritage Hall School 48-14

      • 132La`Stot Pleasant (Lone Star) over Gannon Allen (Heritage Hall School) Fall 0:00
      • 138Val Park (Heritage Hall School) over AJ Thuenemann (Lone Star) TF 16-0
      • 145Naseer Willis (Lone Star) over Nick Parkinson (Heritage Hall School) Fall 1:53
      • 152Austin Feste (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
      • 160Scott Trouy (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
      • 170 – Double Forfeit
      • 182Nathan Wise (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
      • 195Cade Cowan (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
      • 220Aaron Earp (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
      • 285Michael Gaisoa (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
      • 106 – Double Forfeit
      • 113 – Double Forfeit
      • 120Cole Allen (Heritage Hall School) over Deontaye Przekop (Lone Star) Dec 4-0
      • 126Jake Denney (Heritage Hall School) over Unknown (Unattached) Forf

      Match #2 Round 2

      Coppell Hs defeated Lone Star 45-33

      • 113Wang Lee (Coppell Hs) over Deontaye Przekop (Lone Star) Fall 2:46
      • 120Joel Hernandez (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 126Jackson Moss (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 132La`Stot Pleasant (Lone Star) over Siddharth Chintalapudi (Coppell Hs) Fall 0:48
      • 138AJ Thuenemann (Lone Star) over Garrett Hardin (Coppell Hs) Fall 5:01
      • 145Naseer Willis (Lone Star) over Brayden Schneider (Coppell Hs) Dec 12-8
      • 152Nico Yut (Coppell Hs) over Austin Feste (Lone Star) Fall 0:49
      • 160Travis Peek (Coppell Hs) over Scott Trouy (Lone Star) Fall 1:19
      • 170Jackson Briscoe (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 182Nick Woolston (Lone Star) over Jacob MacKenna (Coppell Hs) Fall 2:34
      • 195Cade Cowan (Lone Star) over Luke Walker (Coppell Hs) Fall 1:55
      • 220Michael Gaisoa (Lone Star) over Preston Williams (Coppell Hs) Fall 0:53
      • 285Jedi Irizarry (Coppell Hs) over Aaron Earp (Lone Star) Dec 5-0
      • 106Keigo Kawazoe (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf

      Match #3 Round 3

      Lone Star defeated The Colony 45-30

      • 120Peyton Kobelt (The Colony) over William Spears (Lone Star) Forf
      • 126Peyton Kobelt (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 132La`Stot Pleasant (Lone Star) over Isaiah Washington (The Colony) Fall 0:51
      • 138AJ Thuenemann (Lone Star) over Ashton McCabe (The Colony) Fall 1:20
      • 145Naseer Willis (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
      • 152Austin Feste (Lone Star) over Landon Amaya (The Colony) Dec 16-9
      • 160Preston Zacha (The Colony) over Scott Trouy (Lone Star) Fall 3:11
      • 170Blake Everett (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 182Nick Woolston (Lone Star) over Andre Nunez (The Colony) Fall 1:10
      • 195Cade Cowan (Lone Star) over Chandler Cooley (The Colony) Fall 0:49
      • 220Aaron Earp (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
      • 285Michael Gaisoa (Lone Star) over Kaden McFarland (The Colony) Fall 0:25
      • 106 – Double Forfeit
      • 113Kai Barkkume (The Colony) over Deontaye Przekop (Lone Star) Fall 0:56

      Match #4 Championship Bracket

      Dallas Highland Park Hs defeated Lone Star 48-36

      • 126Bryce Henderson (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 132La`Stot Pleasant (Lone Star) over Justin Crump (Dallas Highland Park Hs) Fall 0:57
      • 138Carter Puckett (Dallas Highland Park Hs) over AJ Thuenemann (Lone Star) Fall 3:19
      • 145Spencer Buchholz (Dallas Highland Park Hs) over Naseer Willis (Lone Star) Fall 7:00
      • 152Austin Feste (Lone Star) over Edward Stocker (Dallas Highland Park Hs) Fall 2:23
      • 160Carter Barden (Dallas Highland Park Hs) over Scott Trouy (Lone Star) Fall 3:19
      • 170John Howie (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 182Nick Woolston (Lone Star) over Vincent Frizell (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:08
      • 195Cade Cowan (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
      • 220Aaron Earp (Lone Star) over Cole Richter (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:08
      • 285AIdan Conner (Dallas Highland Park Hs) over Michael Gaisoa (Lone Star) Fall 2:52
      • 106Parker Stafford (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 113Deontaye Przekop (Lone Star) over Emory Martin (Dallas Highland Park Hs) Fall 5:28
      • 120Robert Winters (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf

      Match #1 Round 1

      TCA defeated Richardson Berkner Hs 54-18

      • 106Luke Townley (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 113Ryan Freese (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 120 – Double Forfeit
      • 126Brandon Garcia (Richardson Berkner Hs) over Logan Rock (TCA) Fall 1:14
      • 132Alan Fandrich (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 138Mason Morland (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 145Caleb Key (TCA) over Martin Davilla (Richardson Berkner Hs) Fall 1:39
      • 152Noah Miller (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 160Hunter Balk (TCA) over Daniel Gomez (Richardson Berkner Hs) Fall 0:43
      • 170Dylan Young (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 182Treyvion Van Dycke (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 195 – Double Forfeit
      • 220Mark Nilson (TCA) over Patchen Walker (Richardson Berkner Hs) Fall 0:48
      • 285James Coleman (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf

      Match #2 Round 2

      Frisco Heritage defeated Richardson Berkner Hs 51-6

      • 106Collin Lebrilla (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 113 – Double Forfeit
      • 120 – Double Forfeit
      • 126Brandon Garcia (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 132Kip Reeder (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 138Mark Eguve (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 145Andrew Warkins (Frisco Heritage) over Martin Davilla (Richardson Berkner Hs) Fall 1:04
      • 152Allan Sosamon (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 160Dylan Jacinto (Frisco Heritage) over Daniel Gomez (Richardson Berkner Hs) Fall 1:30
      • 170 – Double Forfeit
      • 182Kurt Lenz (Frisco Heritage) over Treyvion Van Dycke (Richardson Berkner Hs) Fall 1:18
      • 195 – Double Forfeit
      • 220Braxton Kime (Frisco Heritage) over Patchen Walker (Richardson Berkner Hs) Fall 1:22
      • 285Anthony Dalfonzo (Frisco Heritage) over Logan Tallent (Richardson Berkner Hs) Dec 8-1

      Match #3 Round 3

      Dallas Highland Park Hs defeated Richardson Berkner Hs 66-12

      • 120Robert Winters (Dallas Highland Park Hs) over Brandon Garcia (Richardson Berkner Hs) Forf
      • 126Brandon Garcia (Richardson Berkner Hs) over Bryce Henderson (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:34
      • 132Carter Puckett (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 138Justin Crump (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 145Spencer Buchholz (Dallas Highland Park Hs) over Martin Davilla (Richardson Berkner Hs) Fall 3:27
      • 152Edward Stocker (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 160Carter Barden (Dallas Highland Park Hs) over Daniel Gomez (Richardson Berkner Hs) Fall 1:14
      • 170John Howie (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 182Treyvion Van Dycke (Richardson Berkner Hs) over Vincent Frizell (Dallas Highland Park Hs) Fall 0:39
      • 195 – Double Forfeit
      • 220Cole Richter (Dallas Highland Park Hs) over Patchen Walker (Richardson Berkner Hs) Fall 0:21
      • 285AIdan Conner (Dallas Highland Park Hs) over James Coleman (Richardson Berkner Hs) Fall 2:36
      • 106Parker Stafford (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 113Emory Martin (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf

      Match #4 Consolation Bracket

      The Colony defeated Richardson Berkner Hs 54-21

      • 106 – Double Forfeit
      • 113Kai Barkkume (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 120Peyton Kobelt (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 126Brandon Garcia (Richardson Berkner Hs) over Hudson Herring (The Colony) Dec 7-2
      • 132Isaiah Washington (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 138Ashton McCabe (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 145Martin Davilla (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 152Landon Amaya (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 160Blake Everett (The Colony) over Daniel Gomez (Richardson Berkner Hs) Fall 1:05
      • 170Andre Nunez (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 182Chandler Cooley (The Colony) over Treyvion Van Dycke (Richardson Berkner Hs) Fall 0:50
      • 195Juan Merchan (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 220Patchen Walker (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 285Logan Tallent (Richardson Berkner Hs) over Kaden McFarland (The Colony) Fall 1:03

      Match #5 7th Place Match

      Richardson Berkner Hs defeated Heritage Hall School 30-24

      • 132Gannon Allen (Heritage Hall School) over Unknown (Unattached) Forf
      • 138Val Park (Heritage Hall School) over Unknown (Unattached) Forf
      • 145Martin Davilla (Richardson Berkner Hs) over Nick Parkinson (Heritage Hall School) Fall 0:33
      • 152 – Double Forfeit
      • 160Daniel Gomez (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 170 – Double Forfeit
      • 182Treyvion Van Dycke (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 195 – Double Forfeit
      • 220Patchen Walker (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 285James Coleman (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 106 – Double Forfeit
      • 113 – Double Forfeit
      • 120Cole Allen (Heritage Hall School) over Unknown (Unattached) Forf
      • 126Jake Denney (Heritage Hall School) over Brandon Garcia (Richardson Berkner Hs) Fall 3:38

      Match #1 Round 1

      TCA defeated Richardson Berkner Hs 54-18

      • 106Luke Townley (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 113Ryan Freese (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 120 – Double Forfeit
      • 126Brandon Garcia (Richardson Berkner Hs) over Logan Rock (TCA) Fall 1:14
      • 132Alan Fandrich (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 138Mason Morland (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 145Caleb Key (TCA) over Martin Davilla (Richardson Berkner Hs) Fall 1:39
      • 152Noah Miller (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 160Hunter Balk (TCA) over Daniel Gomez (Richardson Berkner Hs) Fall 0:43
      • 170Dylan Young (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 182Treyvion Van Dycke (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 195 – Double Forfeit
      • 220Mark Nilson (TCA) over Patchen Walker (Richardson Berkner Hs) Fall 0:48
      • 285James Coleman (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf

      Match #2 Round 2

      Dallas Highland Park Hs defeated TCA 48-27

      • 113Emory Martin (Dallas Highland Park Hs) over Ryan Freese (TCA) Fall 0:18
      • 120Robert Winters (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 126Bryce Henderson (Dallas Highland Park Hs) over Logan Rock (TCA) Fall 2:32
      • 132Alan Fandrich (TCA) over Carter Puckett (Dallas Highland Park Hs) Dec 10-4
      • 138Mason Morland (TCA) over Justin Crump (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:18
      • 145Spencer Buchholz (Dallas Highland Park Hs) over Caleb Key (TCA) Fall 3:43
      • 152Noah Miller (TCA) over Edward Stocker (Dallas Highland Park Hs) Fall 1:26
      • 160Hunter Balk (TCA) over John Howie (Dallas Highland Park Hs) Fall 0:23
      • 170Dylan Young (TCA) over Carter Barden (Dallas Highland Park Hs) Fall 2:17
      • 182Vincent Frizell (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 195 – Double Forfeit
      • 220Cole Richter (Dallas Highland Park Hs) over Mark Nilson (TCA) Fall 2:17
      • 285AIdan Conner (Dallas Highland Park Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 106Parker Stafford (Dallas Highland Park Hs) over Luke Townley (TCA) Fall 0:57

      Match #3 Round 3

      TCA defeated Frisco Heritage 42-30

      • 106Collin Lebrilla (Frisco Heritage) over Ryan Freese (TCA) Fall 1:45
      • 113Luke Townley (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 120 – Double Forfeit
      • 126Logan Rock (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 132Alan Fandrich (TCA) over Kip Reeder (Frisco Heritage) Fall 0:41
      • 138Mason Morland (TCA) over Mark Eguve (Frisco Heritage) Fall 2:55
      • 145Andrew Warkins (Frisco Heritage) over Caleb Key (TCA) Fall 3:18
      • 152Noah Miller (TCA) over Allan Sosamon (Frisco Heritage) Fall 1:46
      • 160Hunter Balk (TCA) over Dylan Jacinto (Frisco Heritage) Fall 0:19
      • 170Dylan Young (TCA) over Unknown (Unattached) Forf
      • 182Kurt Lenz (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 195 – Double Forfeit
      • 220Anthony Dalfonzo (Frisco Heritage) over Mark Nilson (TCA) Fall 1:28
      • 285Braxton Kime (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf

      Match #4 Championship Bracket

      Coppell Hs defeated TCA 52-29

      • 126Jackson Moss (Coppell Hs) over Logan Rock (TCA) Maj 9-1
      • 132Alan Fandrich (TCA) over Siddharth Chintalapudi (Coppell Hs) Fall 0:40
      • 138Mason Morland (TCA) over Garrett Hardin (Coppell Hs) Fall 1:31
      • 145Caleb Key (TCA) over Brayden Schneider (Coppell Hs) Fall 3:11
      • 152Noah Miller (TCA) over Nico Yut (Coppell Hs) Fall 1:49
      • 160Hunter Balk (TCA) over Travis Peek (Coppell Hs) TF 24-8
      • 170Jackson Briscoe (Coppell Hs) over Dylan Young (TCA) Fall 2:59
      • 182Arthur Fairchild (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 195Luke Walker (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 220Preston Williams (Coppell Hs) over Mark Nilson (TCA) Fall 0:07
      • 285Jedi Irizarry (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 106Keigo Kawazoe (Coppell Hs) over Luke Townley (TCA) Fall 2:48
      • 113Wang Lee (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 120Joel Hernandez (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf

      Match #1 Round 1

      Coppell Hs defeated The Colony 53-24

      • 106Keigo Kawazoe (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 113Wang Lee (Coppell Hs) over Kai Barkkume (The Colony) Fall 2:55
      • 120Peyton Kobelt (The Colony) over Joel Hernandez (Coppell Hs) Fall 1:29
      • 126Hudson Herring (The Colony) over Jackson Moss (Coppell Hs) Maj 11-2
      • 132Isaiah Washington (The Colony) over Siddharth Chintalapudi (Coppell Hs) Fall 5:13
      • 138Ashton McCabe (The Colony) over Garrett Hardin (Coppell Hs) TF 16-1
      • 145Brayden Schneider (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 152Nico Yut (Coppell Hs) over Landon Amaya (The Colony) TF 15-0
      • 160Travis Peek (Coppell Hs) over Preston Zacha (The Colony) Fall 3:04
      • 170Jackson Briscoe (Coppell Hs) over Andre Nunez (The Colony) Fall 1:18
      • 182Chandler Cooley (The Colony) over Jacob MacKenna (Coppell Hs) Dec 9-4
      • 195Luke Walker (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 220Preston Williams (Coppell Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 285Jedi Irizarry (Coppell Hs) over Kaden McFarland (The Colony) Fall 0:47

      Match #2 Round 2

      The Colony defeated Heritage Hall School 60-12

      • 106 – Double Forfeit
      • 113Kai Barkkume (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 120Peyton Kobelt (The Colony) over Cole Allen (Heritage Hall School) Fall 1:53
      • 126Jake Denney (Heritage Hall School) over Isaac Lopez (The Colony) Fall 1:20
      • 132Hudson Herring (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 138Val Park (Heritage Hall School) over Isaiah Washington (The Colony) Fall 1:19
      • 145Ashton McCabe (The Colony) over Nick Parkinson (Heritage Hall School) Fall 1:25
      • 152Landon Amaya (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 160Blake Everett (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 170Preston Zacha (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 182 – Double Forfeit
      • 195Chandler Cooley (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 220Juan Merchan (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 285Kaden McFarland (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf

      Match #3 Round 3

      Lone Star defeated The Colony 45-30

      • 120Peyton Kobelt (The Colony) over William Spears (Lone Star) Forf
      • 126Peyton Kobelt (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 132La`Stot Pleasant (Lone Star) over Isaiah Washington (The Colony) Fall 0:51
      • 138AJ Thuenemann (Lone Star) over Ashton McCabe (The Colony) Fall 1:20
      • 145Naseer Willis (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
      • 152Austin Feste (Lone Star) over Landon Amaya (The Colony) Dec 16-9
      • 160Preston Zacha (The Colony) over Scott Trouy (Lone Star) Fall 3:11
      • 170Blake Everett (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 182Nick Woolston (Lone Star) over Andre Nunez (The Colony) Fall 1:10
      • 195Cade Cowan (Lone Star) over Chandler Cooley (The Colony) Fall 0:49
      • 220Aaron Earp (Lone Star) over Unknown (Unattached) Forf
      • 285Michael Gaisoa (Lone Star) over Kaden McFarland (The Colony) Fall 0:25
      • 106 – Double Forfeit
      • 113Kai Barkkume (The Colony) over Deontaye Przekop (Lone Star) Fall 0:56

      Match #4 Consolation Bracket

      The Colony defeated Richardson Berkner Hs 54-21

      • 106 – Double Forfeit
      • 113Kai Barkkume (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 120Peyton Kobelt (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 126Brandon Garcia (Richardson Berkner Hs) over Hudson Herring (The Colony) Dec 7-2
      • 132Isaiah Washington (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 138Ashton McCabe (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 145Martin Davilla (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 152Landon Amaya (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 160Blake Everett (The Colony) over Daniel Gomez (Richardson Berkner Hs) Fall 1:05
      • 170Andre Nunez (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 182Chandler Cooley (The Colony) over Treyvion Van Dycke (Richardson Berkner Hs) Fall 0:50
      • 195Juan Merchan (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 220Patchen Walker (Richardson Berkner Hs) over Unknown (Unattached) Forf
      • 285Logan Tallent (Richardson Berkner Hs) over Kaden McFarland (The Colony) Fall 1:03

      Match #5 5th Place Match

      The Colony defeated Frisco Heritage 43-33

      • 106Collin Lebrilla (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 113Kai Barkkume (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 120Isaac Lopez (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 126Peyton Kobelt (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 132Hudson Herring (The Colony) over Kip Reeder (Frisco Heritage) Maj 9-1
      • 138Isaiah Washington (The Colony) over Mark Eguve (Frisco Heritage) Fall 5:13
      • 145Andrew Warkins (Frisco Heritage) over Ashton McCabe (The Colony) Fall 2:28
      • 152Allan Sosamon (Frisco Heritage) over Landon Amaya (The Colony) Dec 7-2
      • 160Preston Zacha (The Colony) over Dylan Jacinto (Frisco Heritage) Dec 4-3
      • 170Andre Nunez (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 182Kurt Lenz (Frisco Heritage) over Chandler Cooley (The Colony) Fall 1:48
      • 195Juan Merchan (The Colony) over Unknown (Unattached) Forf
      • 220Anthony Dalfonzo (Frisco Heritage) over Unknown (Unattached) Forf
      • 285Braxton Kime (Frisco Heritage) over Kaden McFarland (The Colony) Fall 0:49