News Ticker

Girls National Team List

The list below is the Girls who Qualified and will represent Team Texas in the Nationals and Fargo, Coach list will be updated as I receive them, stay tuned

 

Cadet

94
S. Chavez (Rockstar WC)
J. Rodriguez (Moya WC)

100
E. Kalar (LBJ HS)
C. Raine (Frisco Bombers)

106
M. Romo (3SW)
C. McCoy (3SW)
A. Garcia (Northwest HS)

112
C. Allred (Spartan MC , Trinity HS)
C. Fournier (Spartan MC, Weatherford HS)
G. Aguinada (Lions Den WC)

117
T. Smith (Azle MC)
A. Vivar (Bowie HS)
K. Snyder (Weatherford HS)

122
L. Ramos (Cy Woods HS)
R. Marks (Warriors WC)
C. Adams (Prosper HS)

127
N. Sovero (Wolverine WC)
J. Lane (Dark Horse WC)

132
M. Parker (Eaton HS)
L. Money (Mansfield WC)
J. Baugher (Prosper HS)

138
H. Robinson (Una)
A. Guerra (NB Elite)
I. Ruiz (Ohana WA)

144
N. Miranda – (Una)
A. Bautista (PD Tough WC)

152
A. Lefort (Frisco Bombers)
J. Miller (Timbercreek HS)
M. English (Brazos Valley WC)

164
M. Mata (Vici WC)
A. Tangen (Frisco WC)
K. Villarreal (Omada Kitrinos WC)

180
Z. Hankins (Arlington Heights WC)
D. Seely (Buffalo WC)

200
S. Fenus (Weatherford HS)
H. Fredrick (Wolverine WC)

Juniors

100
A. Ray (Arlington HS)
E. Trevino (3SW Academy)
C. Hamer (Warriors WC, The Colony HS)

106
M. Brown (Northwest HS)
V. Carreon-Desai (3SW Academy)
L. Horrigan (Spartan MC, Trinity HS)

112
A. Delony (Paschal HS)
M. Engert (Omada Kitrinos WC)
B. Garcia (Northwest HS)

117
A. Hanna (Azle HS)
M. Meyer (Team Leonidas WC)
S. Cisneros (Warriors WC)

122
M. Moore (Frisco Bombers)
M. Seales (Omada Kitrinos WC)
A. Herle (Mansfield WC, Weatherford HS)

127
X. Mota-Pettis (Spring Klein WC)
E. McAlpin (NB Elite)
H. Davis (Azle HS)

132
B. Duty (3SW Academy)
S. Brown Ton (Best Trained WC, Allen HS)
S. Bye (Spartan MC, Trinity HS)

138
A. Liles (Best Trained WC, Allen HS)
A. Silva (Frisco WC, Frisco Heritage HS)
S. Dawson (Wrangler WC)

144
J. Larsen (Omada Kitrinos WC)
A. Kirk (Arlington Storm WC)
C. Villalobos (NB Elite)

152
Z. Mashall (Brazos Valley WC)
L. Vital (NB Elite)
H. Pike (3SW Academy)

164
A. Carter (Northwest HS)
S. Condon (Wrangler WC)
C. Garza (3SW Academy)

180
N. Nwankwo (3SW Academy)
K. Austin (Wolverine WC)
O. Ricci (Central HS)

200
B. Rosales (Fort Bend WC)
L. McIntosh (Coppell HS)
K. Rodriguez (3SW Academy)

225
A. Devaul (Coppell HS)
C. Felker (Omada Kitrinos WC)